15 bin TL'ye sistem toplama

Bütçe
15000

EasySans

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ailem bana bir bilgisayar almak istiyor bütçeleride 15 bin TL fakat internetten bilgisayar almaya sıcak bakmıyorlar. İstanbul'da bayisi olan bir yerden önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul icin magazasi var.

Bunun magazasi var, destegine sormani oneririm, magazadan alabiliyor musunuz diye. Alabiliyorsaniz iyi olur.

Vatan'daki RX 6700 sistemi o şekilde almanızı önermem. Rampage kasa ve PSU'nun kalitesi güven vermiyor. Özellikle önü mesh olmayan kasalardan uzak durmak lazım. İleride size masraf çıkartır. Sırf RX 6700 almak için diğer bileşenlerden kısmanızı ve çöp ürünler almanızı doğru bulmuyorum. Yarın bir gün sistem ısınıyor diye konu açmanız oldukça muhtemel.

Vatan'daki RX 6700 sistemi o şekilde almanızı önermem. Rampage kasa ve PSU'nun kalitesi güven vermiyor. Özellikle önü mesh olmayan kasalardan uzak durmak lazım. İleride size masraf çıkartır. Sırf RX 6700 almak için diğer bileşenlerden kısmanızı doğru bulmuyorum. Yarın bir gün sistem ısınıyor diye konu açmanız oldukça muhtemel.

Sinerji'yi de onerdim ama Vatan'in magazadan alinabildiginden ve ailesinin daha sıcak bakabileceginden emin oldugumdan ilk onu gosterdim. Sinerji'den emin degilim. Magazasi var ama magazadan alinabilir mi diye emin degildim, destege sormasini onerdim. Onun harici, dediginiz gibi Sinerji daha iyi olur. Eger kisi direkt parcalari umursamayip en yuksegini isterse o olur.

@408157 Yok hocam sadece Vatan'dakini tercih edecekse kasayı değiştirmesi gerektiğini söyledim. Zaten sistemin fiyatı fazla, kasa değişikliği ile de daha da fazla oluyor. Bütçeyi ₺2000'den fazla aşıyor. Yani kasa değiştirip alabilirse ve ₺2000 aşması sorun olmayacaksa olabilir. 🙏

Geri
Yukarı