15 GB oyun tavsiyesi

Hocam ben uğraşırım kombo ezberlerim diyorsan mk komplete Edition(8.45GB)(hikayesi?-oyun süresi sınırsız)

A yok ben anca hikaye takip ederim kafa yoramam diyorsan Metro: Last Light Redux(10.0 GB)
Metronun hikayesi karışık diyorsan Far Cry3(12.35GB)(30-40 saat)

Bende kafa yok hikaye anlamam bunlar zaten bilindik diyorsan seriorus sam 3(6.45GB)(5-10 saat)

Oyunum hemen bitsin yenisine geçim diyorsan Mafia2(8.60GB)(10-15 saat)

Yeni bir oyun arıyorum diyorsan mühendislik oyunu automatıon car Company Game(15GB+araçları test etmek için BeamNG Drive 25GB = 40GB)

Black Mesa var hocam crackli 7GB'ye sıkıştırılmışı bile var ama Steam'de 20 GB(7.45GB)

Ben Spider-Man'cıyım diyorsan web of shadows en eğlenceli oyundur hocam ama Steam'de yok(7.30GB)

Web of shadows eski diyorsan The Amazing Spider-Man var o da(8 GB)

Ben sadece Batman severim diyorsan Batman Arkham alsyum var o da 16 GB.

Benim Marvel'le işim yok diyorsan prototype2 var(8 GB)

Ben süper kahraman istemem diyorsan sıra araba oyunlarında ilk oyunumuz NFS hot pursuıt( 15GB)

Ondan sonra NFS MW 2 var oda(7GB)

Forza Horizon 1 var o da(15GB)

Ben eski oyun severim diyorsan CoD MW 2 var oda(10GB)

Ha yok ben öyle değil böyle oyun severim diyorsan bence bir şey deme hocam.

Çok sağ olun hocam yeni SSD aldım artık istediklerimi nidirebliyorum ama yine de iyi bir oyun önerirseniz neden olmasın.

Çok sağ olun hocam yeni SSD aldım artık istediklerimi nidirebliyorum ama yine de iyi bir oyun önerirseniz neden olmasın.
benden sana tavsiye hocam en sağlam oyunlar simulasyon oyunlarıdır biraz yer kaplar ama benim orada belirttiğim gibi automatıon car company var bir mühendislik oyunudur kendisinde en detaylı şekilde araba tasarlayıp en iyi fizikli araba oyunu olan beamngde sürüyorsun iki oyun 40gb biraz pc yorar ama tadından yenmez bir oyun en az o listede benim için özel olan bir oyunun bile ismini görüp araştırdıysan ne mutlu bana iyi günler hocam

Geri
Yukarı