15 Pro 256 GB için 39.500 TL iyi mi?

cywolid

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yurt dışı telefon alacağım sahibinden 1 2 kişi buldum 15 Pro 256 GB için 39.5k istiyorlar .sizce fazla mı yoksa daha uyguna telefoncularda bulabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence fiyatı çok iyi burada düz 50 bin TL zaten.

Merhaba, yurt dışı telefon alacağım sahibinden 1 2 kişi buldum 15 Pro 256 GB için 39.5k istiyorlar .sizce fazla mı yoksa daha uyguna telefoncularda bulabilir miyim?
Ben 35800’e almıştım 7 ay önce. Hala bu civarda olan ilanlarda gördüm. Bence fiyat bir tık pahalı

Merhaba, yurt dışı telefon alacağım sahibinden 1 2 kişi buldum 15 Pro 256 GB için 39.5k istiyorlar. Sizce fazla mı yoksa daha uyguna telefoncularda bulabilir miyim?

27.500 TL'ye satılıyor ama güvenilirliği var mı belli değil. Bence alma.

Çıkış fiyatı şu anda 1100 dolar telefonun. Nasıl o kadar ucuza satabiliyorlar? 2. el olabilir mi?

2. el değil idi hocam direkt sıfır. Fakat dediğim gibi ne kadar güvenilir olur bilemem. Parçaları yan sanayi olabilir vesaire vesaire.

Çıkış fiyatı şuanda 1100 dolar telefonun. Nasıl o kadar ucuza satabiliyorlar? 2. El olabilir mi
18%-20% arası değişen, vergi oranını gelirken iade aldıkları için 850-870$ gibi fiyatlara geliyor, haliyle tam o fiyattan almıyorlar yani anlayacağınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…