15 Şubat okul ve sınavların durumu

Sınavlar yapılıp kapanacak bence.
Twitter'da gündem yaratılsa bile bana bu kez sınavlar ertelenmez gibime geliyor. Ama bilemiyorum.
Öncelikle okulun açılma fikrini unutun (son sınıflar dahil).Ama sınavlar konusunda net bir şey diyemem.
Twitter'da hashtag yapılsa yine ertelenir mi sizce? Şahsen sanmam çünkü vakalar düşüşte ve bir şekilde halledilmeli bu sınav işi.

Twitter'da gündem yaratılsa bile bana bu kez sınavlar ertelenmez gibime geliyor. Ama bilemiyorum.

Bro zaten sınavlar Twitter gündemi yaratıldı diye ertelenmedi. Adamlar öyle uygun gördüde erteledi. Twitter'da yapılan saçma sapan şeylerden emin ol milli eğitim bakanının haberi bile yoktur. Haberi olsa bile işe yaramaz.

Bro zaten sınavlar Twitter gündemi yaratıldı diye ertelenmedi. Adamlar öyle uygun gördüde erteledi. Twitter'da yapılan saçma sapan şeylerden emin ol milli eğitim bakanının haberi bile yoktur. Haberi olsa bile işe yaramaz.
Kanka ben sınavların olması taraftarıyım. Ama etkisiz olduğunu da düşünmüyorum.

Açsınlar da görelim. Virüs 2033'e kadar bizimle zaten.

Sonra da 3. dünya savaşı. Bir bakmışsın yanında artyom var.
Şaka bir yana. Açılmamalı bence. Her gün düzenli olarak bakıyorum corona değerlerine. 2020'de iyileşenler sayısı öndeyken şu an hastalığa yakalananlar önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı