15 yaşında birisi vekaletsiz Adaland'a girebilir mi?

ahmettugra8

Decapat
Daha fazla  
15 yaşındayız aile kuralı gibi bir şey gördüm ama arkadaşlarımla beraber Adalan'a girebilir miyiz? Ya da herhangi bir aile büyüğü tarafından imza sözleşme ya da vb. şeyler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
giriş kuralları:
  • Aquapark girişlerimizde aile uygulaması yapılmaktadır.
  • İçeriye yiyecek-içecek ile girmek yasaktır.
  • Tesis içerisinde nakit para kullanılmamaktadır, girişlerde depozito karşılığı aldığınız adaland kartına para yüklemeniz gerekmektedir. Depozito ücreti, kartı iade etmeniz koşulunda çıkışta size geri verilecektir.
  • Adaland kartının kaybolması durumunda depozito iade edilmeyecektir.
  • Giriş kartları bir gün içindir, gün içerisinde aynı kart ile birden fazla giriş-çıkış yapılamaz.
  • Parka girdikten sonra hiçbir şekilde giriş ücreti iadesi yoktur. (yağmur iadesi yapılmaz)
  • Adaland, fiyat, tarih, saat ve aktiviteleri ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Gün içerisinde teknik arızalardan dolayı ilgili aktivite iptal edilebilir.
  • Emanet kasalara bırakılmayan değerli eşyalarınızın kaybolmasından tesisimiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  • Sezonluk üyelik kartlarını, üyelerin şahsı kullanacaktır. Sezonluk üyelik kartı ve kimlik ile park girişi yapılacaktır.
  • Otoparkta meydana gelebilecek hasar ve kayıplardan tesisimiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  • Adaland park kuralları dostum sanırım aile ile girebilirsin buraya

giriş kuralları:
  • Aquapark girişlerimizde aile uygulaması yapılmaktadır.
  • İçeriye yiyecek-içecek ile girmek yasaktır.
  • Tesis içerisinde nakit para kullanılmamaktadır, girişlerde depozito karşılığı aldığınız adaland kartına para yüklemeniz gerekmektedir. Depozito ücreti, kartı iade etmeniz koşulunda çıkışta size geri verilecektir.
  • Adaland kartının kaybolması durumunda depozito iade edilmeyecektir.
  • Giriş kartları bir gün içindir, gün içerisinde aynı kart ile birden fazla giriş-çıkış yapılamaz.
  • Parka girdikten sonra hiçbir şekilde giriş ücreti iadesi yoktur. (yağmur iadesi yapılmaz)
  • Adaland, fiyat, tarih, saat ve aktiviteleri ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Gün içerisinde teknik arızalardan dolayı ilgili aktivite iptal edilebilir.
  • Emanet kasalara bırakılmayan değerli eşyalarınızın kaybolmasından tesisimiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  • Sezonluk üyelik kartlarını, üyelerin şahsı kullanacaktır. Sezonluk üyelik kartı ve kimlik ile park girişi yapılacaktır.
  • Otoparkta meydana gelebilecek hasar ve kayıplardan tesisimiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  • Adaland park kuralları dostum sanırım aile ile girebilirsin buraya.

Hocam neden sitede yazan şeyleri buraya atıyorsun ki bu yazılardan sence benim soruma cevap veren birisi var mı?

Geri
Yukarı