15 yaşından sonra boy uzar mı?

Yeteri kadar balık yiyemiyorsan Seven Seas Pulse balık yağı falan alman gerekir.

Piyasada bir sürü balık yağı var, fakat boy beslenmesi için en uygunu buydu sanırım. Yine de doktora danışmakta fayda var.

Yeteri kadar balık yiyemiyorsan Seven Seas Pulse balık yağı falan alman gerekir.

Piyasada bir sürü balık yağı var, fakat boy beslenmesi için en uygunu buydu sanırım. Yine de doktora danışmakta fayda var.
tamamdır o zaman bu akşamkı menümü balık olarak ayarlamaya çalışayım ne sıklıkla tüketmek lazım ben yani çok yemiyorum balık 2 ay bile yemedigim olluyodur

Hocam yaş kaç? Eğer 15 falansanız istemek yerine sağlıklı beslenin. Ben zaten tipsiz olduğum için kadınlarla çok işim olmuyor ama eğer tipiniz ortaysa ve boyunuz kısaysa gerçekten kötü.
Kadınlardan banane ya onları etkilemek içinse zaten bu uğraş o adam adına utanırım kendim için sadece yaşım 16 3 ay sonra 17 düzgün beslenemiyorum tam bağımlıyım sigara arada içiyorum gerçi paket kola cips vs mastürbasyon vs beynimi yapıyormuş gibi kandırmaya çalışıyorum da zor dopamin bağımlısı içerken ve pişman oluyorum zaten yağ, ve kilo da var zaten hayırlısı artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı