150-160 TL Arası Kulaklık Önerisi

370881

Siparişi verdim 2-3 gün içinde elimde olur o zamana kadar almazsan ürün hakkında görüşlerimi söylerim.

Lütfen bu fiyat bandında 7.1 kulaklık almayın. Onlar gerçek 7.1 değiller. 7.1 kulaklık fiyatları günümüz şartlarında 500 TL gibi uçak fiyatlardan başlıyor. Alacaksanız stereo bir kulaklık alın. Ürün tavsiyemi sonra edit olarak yapacağım.

JD 710 ve 711 modellerine bakabilirsiniz. Forumda bu marka çok önerilmesede çoğu olumsuz yorum yapanlar bu markaların ürünlerini hayatında görmemiştir. Tabi Razer, CM ve MSİ gibi markaların kalitesiyle yarışamaz fakat fiyat performans konusunda tercih edilebilir. Ben şahsen 710 modelini kullandım tavsiye edebilirim.

Son düzenleme:
JD 710 ve 711 modellerine bakabilirsiniz. Forumda bu marka çok önerilmesede çoğu olumsuz yorum yapanlar bu markaların ürünlerini hayatında görmemiştir. Tabi Razer, CM ve MSİ gibi markaların kalitesiyle yarışamaz fakat fiyat performans konusunda tercih edilebilir. Ben şahsen 710 modelini kullandım tavsiye edebilirim.
Onu satan biyer bulamadım :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı