150-200 TL oyun kulaklığı önerisi

Pogostick

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Programı Öğrencisi
Oyunlarda ses kasabileceğim, müzik de dinleyebileceğim 7.1 bir oyun kulaklığı önerebilir misin bu bütçeye. Ve ek olarak Gamebooster, Rampage gibi markalar çok mu kalitesiz sizce oyun kulaklığı konusunda?

-Çok özür dilerim ekleme yapmamışım. Bilgisayarımın ses girişi tek 3.5mm, ve mikrofon girişi bozuk galiba hangi mikrofonu takarsam takayım kötü performans veriyor o yüzden sadece usb'li bir oyun kulaklığı arıyorum.

Son düzenleme:
Çok kalitesiz değiller.
Kendim de denedim kısa ömürlüler 1 yıl içinde sorun çıkmaz ise şanslısındır.
Hepsiburada'dan alsam 1 yıl içinde ya da sonrasında bozulursa garanti konusunda yardımcı olurlar galiba

Almayı düşündüğüm kulaklık bu;

Bu da var;

Artı olarak mikrofonu da orta üst kalitede olsun istiyorum aslında anlaşılabilir olsun çok üst düzey olmasa da.

Yukarıda attığım kulaklığı alıp, bahsettiğiniz sorunu çözmek için ise bunu alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartımın mikrofon kısmında bir sıkıntı var galiba, driverları güncel olduğu halde taktığım herhangi bir mikrofondan konuştuğumda ses kesiliyor arada, o yüzden usb bir kulaklık tercih etmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı