150-200TL klavye önerisi

houl

Hectopat
Yer
Eskişehir/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Grafik Tasarımcı
Selamlar, başlıktan da anlayacağınız gibi 150-200TL arası bir klavye arıyorum. Verdiğim fiyattan da belli olduğu gibi pek bir beklentim yok; Bu yaz veya sonraki yaz, daha düzgün bir mekanik klavye alacağımdan idareten bir klavye bakıyorum. Beni 1-2 sene götürecek bir şeyler arıyorum. Işık hoşuma gidiyor, olmasa da olur. Multimedya tuşu olan bir klavye daha iyi olursa güzel olur. Mekanik falan bu civarlarda çıkmayacağı için yazmıyorum ama olursa ve beni 1-2 sene götürebilirse, tercihimi ondan yana kullanabilirim. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Kullandığım klavyelerden olan Rampage KBR 01 ve Tigoes K9 önerimdir. Bütçeyi neredeyse hiç zorlamadan idareten kullanmalıklar. Fakat daha fazla vererek kat ve kat daha iyisini bulacağından eminim.

Bende idareten kullandım.

Kullandığım klavyelerden olan Rampage KBR 01 ve Tigoes K9 önerimdir. Bütçeyi neredeyse hiç zorlamadan idareten kullanmalıklar. Fakat daha fazla vererek kat ve kat daha iyisini bulacağından eminim.

Bende idareten kullandım.
Rampage olana bakacağım, Tigoes'i zamanında kullandım ve pek memnun değilim. Önerin için teşekkürler.
Teşekkürler, bakacağım.
En iyi f/p diyebilirim :

220 TL'ye mekanik alınır çok gereksiz bence.
Verdiğiniz ürünlere bakacağım, size de teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı