150 bin TL araç önerisi

OkanDif

Hectopat
Bütçe 150 bin fp ürünü olabilecek kronik sorunları çok olmayan uzun ömürlü sürebileceğim bir araba arıyorum.

Bütçe 150 bin fp ürünü olabilecek kronik sorunları çok olmayan uzun ömürlü sürebileceğim bir araba arıyorum.

O paraya eski arabalar alabilirsiniz ancak f/p olarak da yarış tarzı güçlü arabalar mı yoksa düşük HPli araçlar mı? Benzin fiyatları sıkıntı çıkarır mı? Eğer benzin öenmli değil ve yarış tarzı olur diyorsanız Subaru impreza 1.5/6 öneririm ama bensiz açısından cebinizi yakabilir. Ama imprezalarda yedek parça bulmak çok zor onun dışında, önerim uzun ömürlü vs. arabalar istediğiniz için reno, Fiat tarzı arabalar olacaktır.

Hocam 1.5 imprezanın 0-100'ü 15sn.

301 2016 kasa önerim,hem çok az yakıyor hemde o fiyat aralığında bulabilirsiniz.

Bizde 2014 Linea var, piyasası bu civarda.

Peugeot 407/Renault Laguna önerimdir.
Yaşlı kurt olmalarına rağmen, özellikle Laguna çok iyi gidiyor. dCi motor bulursanız direkt kapın. 407 alacak olursanız Millesium'dan aşağısına bakmayın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…