150 ila 200 TL laptop yükseltici önerisi

Daha fazla  
Laptop hava almadığı için ısınıyor normal olarak. 150-200 TL bandında önerebilir misiniz? Alternatif olarak nasıl bir yol izlenebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Silindir şeklinde tahta bulup onu küçük küçük kesin. Daha sonra onlara bir vida takın. Laptopunuz muhtemelen oluşan parçaları laptopun altına takacak deliklere sahiptir. Parçaları oraya vidaladıktan sor otomatikmen yükselmiş oluyor.

Güzel bir çift taraflı bantla da tuturabilirsiniz tahtaları.

Silindir şeklinde tahta bulup onu küçük küçük kesin. Daha sonra onlara bir vida takın. Laptopunuz muhtemelen oluşan parçaları laptopun altına takacak deliklere sahiptir. Parçaları oraya vidaladıktan sor otomatikman yükselmiş oluyor.

Güzel bir çift taraflı bantla da tuturabilirsiniz tahtaları.

Pek mantıklı gelmedi :D siz yükseltici önerir misiniz?
https://www.hepsiburada.com/nivagatore-aluminyum-ayarli-laptop-yukseltici-tutucu-pm-HBC000001Z1NN nasıldır?

Dosya Ekleri

• images (65).jpeg
    images (65).jpeg
    13,1 KB · Görüntüleme: 12
  • images (66).jpeg
    images (66).jpeg
    8,9 KB · Görüntüleme: 11
Reis ben bundan alacağım yakında. Biraz tuzlu ama yorumları okudum ve resimlerine baktım sağlam gibi duruyor.

Hocam benim attığımında puanı yüksek daha uygun o da alınabilir.

Hocam benim attığımında puanı yüksek daha uygun o da alınabilir.
Aldım daha önce ondan. Çok küçük bir stant tablet veya 13-14 inç laptop anca duruyor üstünde. Bir de çok oynama yapıyor vasat bir ürün.
@Yigithan Yildirim Harici klavye ile falan oynayacaksan iş görür. Ben laptop klavyesi kullandığım için oynama yapıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı