150 TL 2+1 Hoparlör Tavsiyesi

007 Jets

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben en fazla 150 TL 'ye bir hoparlör almak istiyorum. Sesi net ve bası rahatsız etmeyecek düzeyde olan bir hoparlör arıyorum. Aslında şu 2 model çok ilgimi de çekti;
  • Creative Inspire T3300
  • Logitech Z-313
Bu ikisinden hangisi bana daha iyi kalitede ses verir. Müzik , Oyun , Film gibi uygulamalarda hangisi daha iyi performans sergiler? Ayrıca sizin daha iyi bildiğiniz 150 TL'yi geçmeyen bir model varsa lütfen aşağı yazın :) Teşekkürler :)

Bahsettiğiniz ürünlere o para yazık olur biri 25w diğeri 26w ki bufferlar 16w oluyor değmez. Size önerim 10-20 tl daha ekleyip benimde kullandığım Phlips SPA5300 2+1 Modelin almanız almadan önce çok araştırma yaptım.

incehesap.com'dan 130 TL ye T3300 aldım :) Bakalım gelince yorumlarımı yazarım teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Hoparlör dün elime ulaştı. Ses kalitesi dolgun ve gayet iyi. Ayrıca çok yüksek seslerde bile ses bozulmuyor. Tek küçük sıkıntım var. Subwoofer'dan kısık seste "fısss" diye bir ses geliyor. Sanki sesi full açıp bir şey çalmazsak hoparlörlerden gelen ses gibi. Bunun bir çözümü var mı?

incehesap.com'dan 130 TL ye T3300 aldım :) Bakalım gelince yorumlarımı yazarım teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Hoparlör dün elime ulaştı. Ses kalitesi dolgun ve gayet iyi. Ayrıca çok yüksek seslerde bile ses bozulmuyor. Tek küçük sıkıntım var. Subwoofer'dan kısık seste "fısss" diye bir ses geliyor. Sanki sesi full açıp bir şey çalmazsak hoparlörlerden gelen ses gibi. Bunun bir çözümü var mı?
Kardeş hayırlı olsun sistemin.Basları iyi mi? Dolgunmu son ses müzikte sanki yer titiriyormuş gibi oluyormu? O fıss diye gelen ses bildiğim kadarıyla bilgisayarın elektrik dalgalanması.Bendede aynı ses var.Ses kartıyla çözülebiliyor diye biliyorum.

En yuksek ses de açmaya korkuyorum açıkçası çünkü daha yarıda bile ev inliyor. Bası gayet güzel dolgun ve evet bass seviyesini yukseltirsen titretiyor odayı :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı