150 TL basketbol topu önerisi

Vexina

Hectopat
Arkadaşlar, bütçem 150 TL. Kaliteye göre 20-30 TL daha arttırabilirim. Dışarıda oynayacağım. Yazı geçirebilsem yeter.

TF - 150 Zamanında kendim aldım 1 yıl civarı gitti bana.

TF - 150 zamanında kendim aldım 1 yıl civarı gitti bana.

Hocam bütçem 150-180TL arası.
TF - 150 zamanında kendim aldım 1 yıl civarı gitti bana.

Hocam bu nasıldır? Top bayağı hoşuma gitti bu arada bütçeyi 270TL kadar çıkartabilirim.

Hocam bütçem 150-180TL arası.
Kusura bakmayın ben aldığım zaman 150 liraydı o zaman bunları tercih edebilirsiniz
1 - Nike
2 - Delta
3- Nike

Nikeyi tercih ediyorum ben uzun ömürlü oluyor yumurtası çok geç çıkıyor sizi 1 - 2 yaz idare edebilir bütçeninzi 10 lira attırdım lakin hepsi fiyat / performans ürünü delta biraz hızlı yumurta çıkarıyor.
Bunun yerine TF 150 alırsanız daha uzun ömürlü olur ve çok hafif TF 150 size önerim tf 150.

Hocam okulda beden dersinde o topla oynuyordum çok ağır geliyordu. Zaten kilolu ve uzun birisi değilim.

Hocam okulda beden dersinde o topla oynuyordum çok ağır geliyordu. Zaten kilolu ve uzun birisi değilim.
Anladım o zaman bedeni küçük olan top alın bunun gibi, bu sizin attığınız top yalnız 5 numarası hafif ve yumuşaktır.
Hocam cevabım çözüm ise çözüm diye işaretlersen minnettar kalırım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…