150 TL laptop soğutucu stand önerisi

L4A7

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar laptopumu hem yükseltmek hem de soğutmak amaçlı laptop soğutucu stand almaya karar verdim. Size koşulları söyleyeyim siz de bana soğutucu önerin.

Bütçe Max: 150 TL.
Malzeme kalitesi: Sağlam, dayanıklı.
Fan hızı 2800+ RPM olsun.
Deneyimleyen varsa buraya hemen gelsin.:D.
Oyunlar için kullanacağım.

Önerilerinizi bekliyorum. :D.
Link atarsanız daha iyi olur :p.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size tavsiyem almayın almayın almayın. 150TL'ye soğutucu 2 derece anca düşürür. Yanına fan almayı deneyin.

Kardeşim öncelikle malum yaz ayları geliyor.Laptop sıcaklıkları da haliyle artıyor.Ekstra fan almadan önce Laptop'u söküp fanı yağla termal macunu değiştir bir dene derim.Boşuna para vermemiş olursun.😉

Kardeşim öncelikle malum yaz ayları geliyor. Laptop sıcaklıkları da haliyle artıyor. Ekstra fan almadan önce Laptop'u söküp fanı yağla termal macunu değiştir bir dene derim? Boşuna para vermemiş olursun.😉

Altına koyulan soğutucular hiçbir işe yaramıyor maalesef tuzak. İlk önce içini temizlemesi lazım. Termal macunu değiştirebilir. Sonra belki içine fan ekletir. Yanına koyulan fan çok faydalı oluyor laptoplarda ben yazın büyük fanı laptopun yanına koyuyorum 65 derecelerde oluyor.
20TL arttırabilir isen Rampage Ad-rc8 Showy 15-17 Rgb Notebook Soğutucu Laptop Soğutucu - n11.com şuna bak.

Başka bulamadım. Soğutmadan fazla anlamam :(

Para tuzağı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı