150 TL mousepad önerisi

Desertive

Kilopat
Bütçe 100-150 TL arası bir mousepad bakıyorum.

Bu linkteki mousepad iyi midir? Boyutu yeterli mi sizce sadece mouse için? Klavyeyi falan almasına gerek yok.

Bu linkteki mousepadı düşündüm fakat fazla büyük sanırım. Yorumlara öyle yazmışlar. Sizce hangisi alınır?

Steelseries Qck+ Limited CS:GO Howl Edition Mousepad 'i öneririm. Kullanıyorum ve de çok memnunum. Cetvelin varsa boyutlarına bakıp masana göre uygun mu değil mi ya da çok mu büyük bakabilirsin.

Steelseries Qck+ Limited CS:GO Howl Edition Mousepad 'i öneririm. Kullanıyorum ve de çok memnunum. Cetvelin varsa boyutlarına bakıp masana göre uygun mu değil mi ya da çok mu büyük bakabilirsin.
Medium olanı daha iyi olacak sanırım benim masaya. Bir şey sorucam ikiside aynı mousepad değil mi? Sadece boyutları farklı bir de desen var 2. linkte
Medium olanı daha iyi olacak sanırım benim masaya. Bir şey sorucam ikiside aynı mousepad değil mi? Sadece boyutları farklı bir de desen var 2. linkte
Bir kalite farkı falan yoktur yani değil mi?

Değil. Medium olanın boyutu daha da küçük. Steelseries sitesinden boyutlarına bakabilrsin. Howl Edition en büyük boy. Yani halı gibi olanları saymazsak tabi :D

Mesajını görmemişim. Kalite farkı var tabii ki. Sonuçta Steelseries'in özel sürüm bir mousepad'i. Etrafı dikişli, kaydırmaz bantları daha sağlam ve sanırsam 1mm daha kalın.

Geri
Yukarı