150 TL oyuncu mouse önerisi

WhiteWolf

Hectopat
Bütçem en fazla 150 TL. Aklımda birkaç tane var;

Motospeed V40
Logitech G102
Steelseries Rival 100
Gamepower Bane
Motospeed orta tuşu pek iyi değil diyorlar, CS:GO'da bunny yapan birisiyim ve orta tuş ile zıplıyorum o yüzden orta tuş konusunda pek emin olamadım nasıldır sizce?
Steelseries Rival 100 hiçbir yerde bulamadım bulan varsa link atabilir mi?
G102 ve Bane'yi hala düşünüyorum. Başka önerileriniz varsa yazın. Bir de mouse bildirim hızı (HZ) tam olarak ne oluyor? 500HZ ile 1000HZ arasındaki fark nedir? Biraz araştırdım kimisi 500 daha iyi diyor kimisi 1000 neye göre almalıyız? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem en fazla 150 TL. Aklımda birkaç tane var;

Motospeed V40
Logitech G102
Steelseries Rival 100
Gamepower Bane
Motospeed orta tuşu pek iyi değil diyorlar, CS:GO'da bunny yapan birisiyim ve orta tuş ile zıplıyorum o yüzden orta tuş konusunda pek emin olamadım nasıldır sizce?
Steelseries Rival 100 hiçbir yerde bulamadım bulan varsa link atabilir mi?
G102 ve Bane'yi hala düşünüyorum. Başka önerileriniz varsa yazın. Bir de mouse bildirim hızı (HZ) tam olarak ne oluyor? 500HZ ile 1000HZ arasındaki fark nedir? Biraz araştırdım kimisi 500 daha iyi diyor kimisi 1000 neye göre almalıyız? Yardımcı olursanız sevinirim.
Dostum ITOPYA'da var.

Rival 100 Siyah boyası soyulan sorunlu bir fare. Yeni modeli çıkmışken geçmişe dönmeye gerek yok. Alternatifi Rival 105 ve Rival 110 var.

500 Hz = 2 MS, 1000 Hz = 1 MS. Niye 500 daha iyi olsun ki. :)

Corsair Harpoon kullanıyorum, tavsiye ederim.

Rival 100 Siyah boyası soyulan sorunlu bir fare. Yeni modeli çıkmışken geçmişe dönmeye gerek yok. Alternatifi Rival 105 ve Rival 110 var.

500 Hz = 2 MS, 1000 Hz = 1 MS. Niye 500 daha iyi olsun ki. :)

Corsair Harpoon kullanıyorum, tavsiye ederim.
Bazı forumlarda 1000 hertz'in işlemciye yük bindirdiğini ve çoğu Pro oyuncunun 500 HZ kullandığını söylüyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı