150 TL PC icin Wi-Fi adaptor onerisi

hasan0o026

Hectopat
Daha fazla  
Yeni PC aldım, kablo takamayacagım. Wi-Fi kart mı daha iyi olur USB mi? Bir de iyi bir şey önerin. Bütçe 150 TL. Ping az, kopma falan da olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse sana az ping veya kopma olmaz diye garanti veremez.
Önerim;
USB alırsan taşıma kolaylığın olur eğer farklı cihazlarda kullanacaksan, önerim;

Arkadaşıma ASUS USB-N14 aldırdım. Gayet memnun. Kopma sorunu yaşamıyor. Ping değerlerinden de memnun. Yalnız aldıktan sonra sürücüyü kurmayı unutmayın.

Yeni PC aldım, kablo takamayacagım. Wi-Fi kart mı daha iyi olur USB mi? Bir de iyi bir şey önerin. Bütçe 150 TL. Ping az, kopma falan da olmasın.
yeni adaptör almanı tavsiye etmem yeni bir adaptör alsanda PC diğer parçalarınla uyumlu olması önemlidir PC markanın internet üzerinden PC modelinin Kablosuz bağdaştırıcısının son sürümüyle idare etmeye çalış

PC modeli eski mi

USB'den bağlamanın bir avantajı var. Cihazı ve dolayısıyla antenleri istediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz. İleride kablolu bağlantıya geçerseniz de kolayca söküp kaldırabilirsiniz. Dün akşam benzer bir konu hakkında da görüşlerimi ve tavsiyemi aktarmıştım:

Konuda verdiğim 150 mbps 4dBi antenli model muhtemelen sizi memnun edecektir. Bütçeniz daha fazla, bu durumda 300 mbps isterseniz de yukarıda tavsiye edilen kartın aynısının USB bağlantılı olanı da var:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı