150 TL RGB fan ve şerit önerisi

Hayır. Kendi Wireless kontrolcüsü var kumandalı. Salona gidiyorsun oradan bile çekiyor yani .
Anladım. Bende Xigmatek'in ASTRO modeli var. Fanları RGB kontrollü de Mystic Light ile senkronize etmek istiyordum fakat 6 pinli fanlar olmuyor. Akasa VEGAS R7 fanlar alıp öyle deneyeceğiz o zaman sağolun.

Anladım. Bende Xigmatek'in ASTRO modeli var. Fanları RGB kontrollü de Mystic Light ile senkronize etmek istiyordum fakat 6 pinli fanlar olmuyor. Akasa VEGAS R7 fanlar alıp öyle deneyeceğiz o zaman sağolun.
Vegas R7 almak istiyorum bende. Fakat Prime B350M-A var anakart. Aura sync desteği yok ama JLED girişine bağlasam kontrol edebilirmiyim bende o fanları?

Vegas R7 almak istiyorum bende. Fakat Prime B350M-A var anakart. Aura sync desteği yok ama JLED girişine bağlasam kontrol edebilirmiyim bende o fanları?
Sanmıyorum. Fakat Akasa'nın fan kontrolcüsünü alıp üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz. Akasa Vegas fan ve led kontrolcüsü mavcut. 1 adet PCI slotunuz boş olmalı diye biliyorum

Bu tarz sıkıntılardan dolayı istediğim rgb fanı alamıyorum. Yok mu böyle güç kaynağına bağladığımız programdan kontrol edebildiğimiz güzel bi fan çeşidi?

Ben de düşünüyorum aynı modelden de 3 adet alsam, bunu pwm çoğaltıcı ve Akasa Anakart RGB LED Port Çoklayıcı Kablo 1 Giriş 4 Çıkış (AK-CBLD02-10BK) bu ürüne taksam sorun yaşamam değil mi ?

Screenshot Bu şekilde alsam?

@Puggy Gümrüğe falan takılmaz 20 dolarlık ürün gümrüğemi takılırmış yav 55 dolarlık psu sleeve kablolar bile takılmadı o hiç takılmaz al geç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…