150 TL'ye korku oyunu tavsiyeleri

C_Yusuf

Decapat
Daha fazla  
Online oynanabilir güzel uzun süre oynanacak eğlendircek korku oyunu arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir? Bütçe maksimum 150 TL. Oyun grafikleri fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkacak olan yeni Outlast oyununu değerlendirebilirsin. Onun dışında tam korku türünde olmasa da Dead by daylight, The Forest oyunlarına bakabilirsiniz.

Çıkacak olan yeni Outlast oyununu değerlendirebilirsin. Onun dışında tam korku türünde olmasa da Dead by Daylight, The Forest oyunlarına bakabilirsiniz.

150'den fazla olur fiyatı normal Outlast'ler olmuş 100 lira.

Online oynanabilir güzel uzun süre oynanacak eğlendircek korku oyunu arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir? Bütçe maksimum 150 TL. Oyun grafikleri fark etmez.
Online değil ama türk yapımı cidden güzel bir korku gerilim karışımı bir oyun var şahsen ben oynadım çok beğendim. https://store.steampowered.com/app/1755680/Everything_Is_For_Humanity/
Düzenleme -> Oyun 2 saatin altında bitiyor genel olarak bakarsan iade de edebilirsin tabii yapımcılara destek olmak için ben etmemiştim.

Online falan olacaksa Devour ve Phasmophobia almadıysan öncelikle onları öneririm.
Online olmasa da korku oyunu olarak şu an RE2 ve RE3'ün bulunduğu Racoon City paketini öneririm. İkisi birlikte 150₺ fiyata geliyor.

Geri
Yukarı