150 TL'ye oyun için kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe
150

sametkazan29

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, birkaç gün öncesine kadar Logitech G230 kulaklığını kullanıyordum fakat bozuldu. Yeni kulaklığımın kulak içi olmasını istiyorum, ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum ve en çok önem verdiğim nokta alacağım ürünün en iyi şekilde ses kasmamı sağlayacak bir ürün olması. 150 TL gibi bir bütçeye sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
kulak içi mahveder insanı ya.bende sennheiser kulaklık var normalde mp3'te kullanıyorum normal kulaklık olmayınca bir maçta deneyim dedim o silah sesleri mahvetti beni :D bende 150 250 civarına kulak üstü arıyorum ama o fiyat bandında hep rampage var onların yorumları da çok kötü o yüzden kararsız kaldım alma konusunda.sadece cs go oynamak içinde bir kulaklığa 500 1000 lira filan veremem şuan.

G
kulak içi mahveder insanı ya.bende sennheiser kulaklık var normalde mp3'te kullanıyorum normal kulaklık olmayınca bir maçta deneyim dedim o silah sesleri mahvetti beni :D bende 150 250 civarına kulak üstü arıyorum ama o fiyat bandında hep rampage var onların yorumları da çok kötü o yüzden kararsız kaldım alma konusunda.sadece cs go oynamak içinde bir kulaklığa 500 1000 lira filan veremem şuan.
Genellikle F/P olduğu için millet Rampage kötülüyor hocam. Ürüne sahip olmayan veya kullanmayan adamlar bir taraflarından atıyor işte...
Millete sorsan 100 TL olsa bile Corsair almalıyız ^^
Rampage drop plus modelini kullanabilirsiniz gayet memnunum. 2 yıl garantili oluyor zaten ürünler. Sıkıntı çekerseniz bile garanti kapsamında iade edersiniz bir sorun olmaz.

Kulak içi kulaklık almanı önermem oyun oynarken çok düşer ve uzun süreli kullanımda kulağını ağrıtabilir.
Attığım kulaklık hem dayanıklı hem mikrofonu güzel orta seviye bir kulaklık uzun süreli kullanımda kulağını ağrıtmaz.

G

Genellikle F/P olduğu için millet Rampage kötülüyor hocam. Ürüne sahip olmayan veya kullanmayan adamlar bir taraflarından atıyor işte...
Millete sorsan 100 TL olsa bile Corsair almalıyız ^^
Rampage drop plus modelini kullanabilirsiniz gayet memnunum. 2 yıl garantili oluyor zaten ürünler. Sıkıntı çekerseniz bile garanti kapsamında iade edersiniz bir sorun olmaz.
bu bile pahalı hocam ya fiyata bak 420 lira :/ 2 sene önce bunlar eminim 75 100 liraya filan satılıyordu.seneye 600 filan olur gerçi bunlar geç kalmadan almak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı