150 TL'ye oyun önerileri

Cuphead can sıkar. Neden aldım diye düşündüğüm oyundur. Çok zor. Kötü değil ama çok zor.
Crack oynamıştım zevkliydi. Birde splitscreen oyun lazım oluyor iyi olur diye düşündüm.

Hocam hepsi var yine de teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Crack oynamıştım zevkliydi. Birde splitscreen oyun lazım oluyor iyi olur diye düşündüm.

Hocam hepsi var yine de teşekkür ederim.
Aslında tahmin etmiştim çünkü bunlar popüler bilindik oyunlar ama tür söyle güzel bi oyun söyleyebilirim

Aslında tahmin etmiştim çünkü bunlar popüler bilindik oyunlar ama tür söyle güzel bi oyun söyleyebilirim
Hikayeliden çok savaş ve taktik üzerine oyunlar güzel oluyor. Ama bunu 32vs32 olan oyunlarla karıştırmayın.
Örnek: Ready or not.

Hikayeliden çok savaş ve taktik üzerine oyunlar güzel oluyor. Ama bunu 32vs32 olan oyunlarla karıştırmayın.
Örnek: Ready or not.
Ya valla savaş ve taktik dediğin için aklıma warbandın napolyon dlcsi geldi ama 32v32 tarzı olmasın istiyosun age of empires 2 veya age of history 2 olabilir

Ya valla savaş ve taktik dediğin için aklıma warbandın napolyon dlcsi geldi ama 32v32 tarzı olmasın istiyosun age of empires 2 veya age of history 2 olabilir
Napolyon da vardı hocam, güzel ama uzun oynanmaz.

AoE2, Stronghold crusader 2 gibi mi? Öyleyse para vermeme gerek kalmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…