1500-1200 TL arası klavye ve kulaklık önerisi

Bütçe
1500-2000 arası

Gri Madde

Kilopat
Arkadaşlar, kullanmakta olduğum klavye ve kulaklık sorun çıkartmaya başladığı için değiştirme kararı aldım, bunun için 1500-2000 TL arası bir bütçem ayırabilirim, buna göre klavye ve kulaklık önerisi yapabilirseniz sevinirim.

Peki bu fiyatlara membran klavye alınır mı? Önerir misin yani? Razer Ornata Chroma veya Apex 3 gibi vs.
Gamepower'a ileride ne olacağı belli olmaz elinde kalabilir. Ama Razer ya da Apex 3 gibi klavyeler kaliteli marka olduğu için kolay kolay bozulacağını sanmıyorum. Membran klavye alınır tabii ama biraz da kişiye bağlı bir şey.

Razer şart değilse, bu fiyata çok daha uygun %60/%80'lik klavyeler bulabilirsin.

Yurtdışı ürünlerini kullanabilir veya iade edebilirsin. Oluşabilecek tek sorun, bazı markalarda uluslararası garanti yok; garantisi işe yaramaz.

Razer şart değil aslında ama almışken biraz kaliteli bir şey almak istiyorum. Bilindik markalara bakıyorum o yüzden, membran klavye de olabilir benim için çok bir şey fark etmez. Biraz daha bakınacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…