1500₺ 144Hz 1ms IPS monitör tavsiyesi

Bütçe
1500
Acer Nitro RG241yp 23.8" bu model kafama yattı gibi üstelik 165Hz. Sanırım bunu alacağım.

Marka önemli değil dersen şu var ve gamepower var. Game power 144Hz curved ve sorunsuz. Kendim kullanıyorum.
Acer Nitro RG241yp 23.8" bu model kafama yattı gibi üstelik 165Hz. Sanırım bunu alacağım.
Acet çok alçak kalıyor diye şikayetler var.

Son düzenleme:
Bu ürünü uzun süredir kullanıyorum, beğeniyorum aynı zamanda.

Acer Nitro RG241yp 23.8" bu modeli aldım ve 1-2 saat önce geldi. 10-12 yıldır 19" 60Hz 1440x900 monitör kullanıyordum meğer monitör kullanmıyormuşum. İlk izlenim olarak bayağı fark etti büyük geldi 24" olmasına rağmen ama ilk izlenim ve bu sebepten dolayı memnun kaldığımı söyleyebilirim. Herkese yaptığı yorumlar ve öneriler için teşekkür ederim. Yine aynı şekilde monitör alacaklara ben de tavsiye olarak aldığım bu monitörü önerebilirim. Herkese iyi forumlar.

Hocam o zaman biraz araştırın Game Power, Rampage gibi markalarda çok fazla sorun yaşayan oluyor ölü pixel vs.
Ölü pixel garantili aldım ben 0 sıkıtnı knka. Test ettikten sonra 1 tane bile ölü pixel varsa değişim veya iade yapabiliyorsun

Ölü pixel garantili aldım ben 0 sıkıtnı knka. Test ettikten sonra 1 tane bile ölü pixel varsa değişim veya iade yapabiliyorsun
Sizde çıkmaması başkasında çıkmayacağı anlamına gelmez o fiyata Aoc, Viewsoniz, Asus vs. çok daha kaliteli markalar var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…