1500-1600 TL Sistem Tavsiyesi

SameShit

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar.1500 - 1600 TL arası bütçem var. Tamamen oyun odaklı bir sistem olacak.Bütçemin üstüne belki 50 TL oynar. Ama daha fazlasını kesinlikle veremem.Apu sistemlerde pek sıcak bakmıyorum. İntel tabanlı olursa çok iyi olur. Daha önceki konulara baktım ama daha güncel olsun istiyorum ve açıkcası içim rahat olsun istiyorum. Örnek olarak bu benim topladığım sistem;
Eksikleri varmı veya bu bütçeye daha iyisi şöyle olur gibisinden görüşleriniz varsa belitirseniz sevinirim.
bandicam 2015-11-10 15-29-24-562.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
10 numara 5 yıldız sistem. Bundan yukarı pek başka bir şey yok. Eksiklik bulamadım. Fakat şekil açısından kasayı değiştirebilirsiniz.
Alternatif olarak Z3 plus olabilir.
Hayırlı olsun :)

Bence şöyle bir şey güzel olabilir yinede seçim senin. İşlemciye yüklendim,ekran kartı seni daha götürür sonra yükseltme yaparsın zaten.
Eki Görüntüle 116537
Hocam güzel sistem fakat işlemci iyi olsun diye diğer parçalardan kısmak çok doğru olmaz diye düşünüyorum. İ3 4160 da gayet başarılı bir işlemcidir :)

10 numara 5 yıldız sistem. Bundan yukarı pek başka bir şey yok. Eksiklik bulamadım. Fakat şekil açısından kasayı değiştirebilirsiniz.
AlternatiR7olarak Z3 plus olabilir.
Hayırlı olsun :)

Hocam güzel sistem fakat işlemci iyi olsun diye diğer parçalardan kısmak çok doğru olmaz diye düşünüyorum. İ3 4160 da gayet başarılı bir işlemcidir :)

Hocam geciktiğim için üzgünüm, noktalama işaretlerinden kısa süreli engel geldi. Kardeşimin de 15-20 TL takviyesi olunca sistemi daha güzel ne yapabilirim diye düşündüm. Sadece ekran kartını Asus R7 265 ile değiştirdim, gtx 750 ti den daha performanslı bir kart diye düşünüyorum. Testlerinede baktım önde, hem zaten sapphire değilde asus tercih ettim. Aralarındaki fark herhalde soğutması pek çözemedim onu, bana daha çok güven bir marka. Sizce iyi etmiş miyim böyle yapmakla ?
Screenshot_2015-11-12-21-34-40.png Screenshot_2015-11-12-21-34-56.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı