1500-1600TL sistem önerisi

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, bu konuda çok düşük bütçeli arkadaşlarımız için bir sistem toplayacağım. Sistem uzay montaj bir sistem olacak kasası olanlar koyar ama olmayanlar ileride alabilirler. Burada ki amacımız minimum düzeyde masraf harcamamız. RAM olarak 2x4GB önerdim APU′nun mantığı Dual Channel zaten daha fazla performans alabilmek için. SSD yerine SATA 3.0 HDD önerdim bütçeyi minimum düzeyde tutmak için. PSU olarak da kaliteli bir şey önermeye çalıştım :).
RAM 2 tane; Crucial 4GB 2400mhz CL17 DDR4 Ram (CT4G4DFS824A)
Bu fiyat bandında sistem toplamak isteyenler için umarım yardımcı olmuşumdur :).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeyi 300TL aşıyor ama sorun olur mu?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçenizi 300TL aşıyor ama sorun olur mu?
Ben bu fiyat bandında sistem önermeye çalıştım :).

Benim dediğim sistem mi?

Bu sistem hiç iyi değil. Turbox 1500 TL ve ışıklı(!)

Turbox sırf ışıklı diye alınıyorsa alan kişiler PUBG vb oyunlarda kaç FPS alıyor ona da bir bakmanı öneririm daha Chrome'de bile kasıyor Turbox kasanın ışıklı olması sadece görüntü güzelliğine katkı yapıyor ben 1900TL'ye kasalı sistem önerdim isteyen RGB kasa alabilir. 2 çekirdekli athlondansa ekran kartlı Xeon veya 2.nesil i7 sistem daha iyidir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı