1500-2000₺ Fiyat Aralığında Telefon Tavsiyesi

Test videolarına göz atabilirsiniz. Ben Redmi Note 7 modelini daha başarılı buluyorum.

Bunun yanında bu ürünlerin bazı can sıkıcı sorunları var.

Mate 20 Lite modeli Gorilla Glass ekran koruyucu kullanmıyor. Bu yüzden ekranı darbelere dayanıklı değil.

Redmi Note 7 ise MIUI arayüzüne gömülü reklamlar ile geliyor. Bu reklamların devre dışı bırakıldıktan sonra bile gözüktüğü söylenir. Root atılmadığı sürece çözümü yok.

@ıgyAzalea
P20 Lite donanım ve diğer özellikler bakımından çok geride kalıyor. Bu fiyat aralığında yapılan en kötü tercih olacaktır.

Test videolarına göz atabilirsiniz. Ben Redmi Note 7 modelini daha başarılı buluyorum.

Bunun yanında bu ürünlerin bazı can sıkıcı sorunları var.

Mate 20 Lite modeli Gorilla Glass ekran koruyucu kullanmıyor. Bu yüzden ekranı darbelere dayanıklı değil.

Redmi Note 7 ise MIUI arayüzüne gömülü reklamlar ile geliyor. Bu reklamların devre dışı bırakıldıktan sonra bile gözüktüğü söylenir. Root atılmadığı sürece çözümü yok.

@ıgyAzalea
P20 Lite donanım ve diğer özellikler bakımından çok geride kalıyor. Bu fiyat aralığında yapılan en kötü tercih olacaktır.
Mi 8 Lite için ne düşünüyorsunuz ? Wİ-Fİ ,şebeke ve mikrofon sorunlarından bahsediliyor ama yakınımda kullanan arkadaşım var ve çok memnun.Sizce alınır mı ?

Çoğu üründe şebeke sorunu olduğu söyleniyor. Ama bunun birden fazla çözümü var. Mi 8 Lite ve Redmi Note 7 arasında tasarım ve kamera dışında çok fark yok. Tercihlerinize göre karar verebilirsiniz.

Mate 20 Lite alabilirim ancak Mi 8 Lite 6 Gb Ram 128 Gb hafızalı olan model daha mantıklı geliyor.Duruma göre bakacağım.

Kamera testi bırakayım kendiniz karar verin. Teste göre sıralama A50>Mate20 Lite>Mi 8 Lite >Redmi Note 7
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xiaomi modellerine göre biraz geride kalıyor. Ama Huawei ürünleri ile eşit sayılır. Diyafram değeri yüzünden gece ve düşük ışık çekimleri sorun yaratabilir. Bunun dışında Donanım özellikleri rakiplerine göre açık ara daha iyidir.

Özellikle gece çekiminde geride kaldığını görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı