1500-2000 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500-2000

mOOsliman31

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim klavyeme kola döküldü ve bozuldu. Bende yeni klavye arayışına çıktım. Bütçem 1500 civarı zorlasam 2000 olabilir. Almayı düşündüklerim Apex 3,furylevel Y1,XPG Summoner Cherry MX red Switch. Apex 3'ün yorumları güzel ama konularda kötülemişler. Benim isteğim numlocksuz olur ama F1 F2 falan olsun. He bir de Akko 3087 önerdiler ama benim pek içim ısınmadı. Siz ne önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar. Benim klavyeme kola döküldü ve bozuldu. Bende yeni klavye arayışına çıktım. Bütçem 1500 civarı zorlasam 2000 olabilir. Almayı düşündüklerim Apex 3,furylevel Y1,XPG Summoner Cherry MX red Switch. Apex 3'ün yorumları güzel ama konularda kötülemişler. Benim isteğim numlocksuz olur ama F1 F2 falan olsun. He bir de Akko 3087 önerdiler ama benim pek içim ısınmadı. Siz ne önerirsiniz?
O bütçe bandında Razer Blackwidow V3 TKL kullanıyorum memnunum önerebilirim ama belki daha iyi amazon klavyeleri olabilir.

XPG Summoner iyi klavye.

Akko 3087'de iyi.

Belirtmemişim kusura bakmayın red Switch istiyorum.

Ben klavyede F1 F2 tuşlarının olmasını istiyorum. Eğer bu klavye çok iyise bir göz atabilirim.

XPG Summoner iyi klavye.

Akko 3087'de iyi.

XPG'nin RGB'si pek hoşuma gitmedi. Furylevel Y1 mi alsam diye düşünüyorum. DK61 dediler ama %60ların kullanımı pek kolay değil. Daha çok NumLock'lu veya TKL istiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı