1500-2000 TL oyuncu koltuğu önerisi

Olricc

Hectopat
Daha fazla  
1-2 sene idare edecek geçici alacağım bildiğiniz bu fiyatlara satan markalar var mı?

1-2 sene idare edecek geçici alacağım bildiğiniz bu fiyatlara satan markalar var mı?
bence oyuncu koltuğu yayıncı falan değilsen biraz mantıksız ofis koltukları falan daha rahat ben de ofis koltuğu kullanıyorum iyi ki de oyuncu koltuğu almamışım daha rahat

bence oyuncu koltuğu yayıncı falan değilsen biraz mantıksız ofis koltukları falan daha rahat ben de ofis koltuğu kullanıyorum iyi ki de oyuncu koltuğu almamışım daha rahat
fakat deri almamaya dikkat et fazla oturduğun zaman kokabilirsin

Ben bu bütçede forumdaki arkadaşları dinlemeyip ofis koltuğu yerine oyuncu koltuğu aldım ve pişmanım, şimdi kendisini satışa çıkardım satıp ofis koltuğu alacağım. Size de tavsiyem ofis koltuklarına yönelin.

illa oyuncu koltuğu diyorsanız ki 1-2 sene demişsiniz türksit bakabilirsiniz ama tercihim kesinlikle ofis koltuğu üzerinedir.

Şuankiler çok dandik. Bundan iki sene öncesi 1999 TL almıştım o zamanlar ortalma 2000 TL olduğu için kaliteliydi. Bence ofis sandalyesi alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…