1500-2000TL arası sistem toplama

SuikasT

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem bu kadar. Büyük ihtimalle 720p çözünürlükte bir monitörüm var. 720p orta-yüksek ayarlarda güncel oyunları oynayabileceğim bir sistem istiyorum. G4560 1050ti ikilisini öneriyorlar ama bir iki sene sonra çıkacak oyunlarda darboğaz olur diye korkuyorum. Onun yerine ekran kartını biraz daha düşük seçsem daha mı iyi olur? Çünkü grafikleri düşürdükçe darboğaz artacak bu işlemcide. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişiden kişiye değişir bu. Sen Dolar böyle uçmuş iken toplayacağın bir bilgisayar ile PS4'ü karşılaştır derim. PS4 daha iyi olur. Arkadaşın bütçesi olsa neyse ama bütçe dar.

Haklı olduğun noktalar var ama, PS4 sadece oyun odaklı.
Pc de ise bir çok işlemi yapabilirsin.
Bu sebepten dolayı pc platformu daha çok tercih ediliyor.

Haklı olduğun noktalar var ama, PS4 sadece oyun odaklı.
Pc de ise bir çok işlemi yapabilirsin.
Bu sebepten dolayı pc platformu daha çok tercih ediliyor.
Evet haklısın ama en PC daha çok tercih ediliyor gibi bir şey demedim. Herhalde arkadaşın eski bir sistemi vardır. Zaten oyun için dediği için ben sadece öneride bulundum.

Beyler teşekkürler. Bir de benim demek istediğim suan mesela bu sistem GTA 5 de çok az darboğaz yapıyor. İleride yeni oyunlar çıkınca benim işlemci buna yetmeyecek ama ekran kartım çok güçlü olucak, ayarları düşürünce darboğaz daha da artacak. Ekran kartını biraz daha dengeli seçersem ayarları düşürüp de oynayabilir miyim? Bunu merak ediyorum.

Beyler teşekkürler. Bir de benim demek istediğim suan mesela bu sistem GTA 5 de çok az darboğaz yapıyor. İleride yeni oyunlar çıkınca benim işlemci buna yetmeyecek ama ekran kartım çok güçlü olucak, ayarları düşürünce darboğaz daha da artacak. Ekran kartını biraz daha dengeli seçersem ayarları düşürüp de oynayabilir miyim? Bunu merak ediyorum.
Bütçen az. Ekran kartından kısarsan ileride çözünürlükten kısmak zorunda kalacaksın. Bunları da düşün. Çok az Darboğaz senin için sıkıntı değilse al.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı