1500-2400 TL Arası LG TV Önerisi

Mertcan Kılıç

Hectopat
Daha fazla  
LG 43UH610V 43'' (108CM) 4K UHD WEBOS 3.0 SMART HDR PRO LED TV,DAHİLİ UYDU ALICI

Kafamda bu TV var. Yarın gideceğiz büyük ihtimal almaya. Sizin de bu fiyat aralığında öneriniz var mı? Görüntü kalitesi çok iyi olan. 40'-43' Ekran arası 4K bir TV. Bu arada LG TV'ler çok iyi diye duydum LG yazdığıma bakmayın Samsung, Phillips önerebilirsiniz fakat ilk tercihim LG olacak büyük ihtimal. Ayrıca belki ilerleyen yıllarda PS4 alabilirim bunu da göz önünde bulunarak seçerseniz TV'yi sevinirim, teşekkürler.

Yok mu bir Müslüman evladı yardım edebilecek, kaç gündür kimse birşey yazmıyor?

Lg 43uf7787 serisini aldım ben memnunum. 4k akıllı kumandasıyla beraber ama 2015 ürünü bazı yerlerde halen var. Üst modelleri de alabilirsiniz elbet ama bazı üst modellerini incelemistim alırken sanki bu üst model gibiydi o yüzden tercihim bu oldu. 43 uh650v serisine nazaran bunu almıştım. Halbuki uh650v serisi 2016 ydi.

Lg 43uf7787 serisini aldım ben memnunum. 4k akıllı kumandasıyla beraber ama 2015 ürünü bazı yerlerde halen var. Üst modelleri de alabilirsiniz elbet ama bazı üst modellerini incelemistim alırken sanki bu üst model gibiydi o yüzden tercihim bu oldu. 43 uh650v serisine nazaran bunu almıştım. Halbuki uh650v serisi 2016 ydi.
LG 43UH650V, LG 43UH610V ve Philips 43PUS6401'den birini yarın alacağız Allah nasip ederse. Bostancı Vatan'dan. Sizce hangisini almalıyım. Ayrıca @karaeski önerdiğin ilk TV sorunlu bir TV. Youtube'a yaz onun birsürü hatası çıkıyor kendi kendine kapanma gibi ve bu tüm kullanıcılarda görülmüş.

Bence epey sitesinde karşılaştırma yapın almak istedikleriniz arasında. Özellikleri zaten belli edecektir. 610v hakkında bilgim yok. 650v yi araştırmistim ve beğenmediğim şeyler bence şu anki tvlere oranla kalın olması ayrıca usb girişi galiba 1 ya da 2 taneydi. Az geldi bana. Sizin de tvde hangi özellikleri en çok kullanacaksiniz ona göre seçim yapın. Gerekirse forumlarda ya da inceleme videolarına iyice bakın karar verirsiniz. 3d özellik vs istiyor musunuz bunlara dikkat ederek alın. Mağazada da bakın inceleyin ve ordaki yetkililerden de fikir alın. Ben marka olarak Lg alırdım ama karar sizin.

Arkadaşlar bugün Bostancı Vatan'a gittik. LG 43UH650V ile LG 43UH610V TV'leri söyledim yetkiliye. Kendisi 200 lira fark olmasına rağmen UH650V'yi şiddetle tavsiye ettiğini söyledi. Daha sonra kafamda bir TV daha var, Philips 43PUS6401 dedim. Kendisi daha sonra Philips kesinlikle almalısınız dedi. Hem fiyatı UH650V'den daha uygun hem de özellikleri mükemmel dedi. Birçok özelliğini saydı bize. Babam da Cuma gününe kadar düşünmek istediğini söyledi ve eve geri döndük. Babam kredi çekeceğini ve peşin vermek istediğini söyledi bana. Ben de Vatan'dan mı alsam yoksa daha ucuz yerlerden mi alsam diye düşünüyorum ve hangi TV alacağımıza daha karar veremedim. Bana yardımcı olur musunuz? Philips 43PUS6401 mi almalıyım yoksa LG 43UH650V mi?

@Recep Baltaş Rica etsem yardımcı olur musunuz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı