1500-2500 TL Hazır Sistem Önerisi

Sizce AMD mi NVDİA mı (ekran kartı olarak)

• AMD

Oy: 2 40,0%
  • NVDİA

Oy: 3 60,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Ugurcan08

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar karne hediyesı olarak alacagım bilgisayarımın özelliklerine karar veremedim. Zaten bu konularda fazla bir bilgim yok. Bu sebepten dolayı sistem önerilerinizi almak istiyorum ve hazır bilgisayar ornekleri olursa iyi olur, teşekkurler. :) Sistem fiyatları: 1500-2500 TL.

Bu bilgisayarlar nasıl acaba?

NOT: Arkadaslar bazılarınız Evkur'dan bilgisayar mı alınır dıyecek ama 15 ay taksit yaptıgı ıcın oradan alıyorum ve Vatan'a da yakın fıyatlıydı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
2500 lira içinde ekran kartının ne olduğu bile yazmıyor. Tipik Casper kafası. Almayın şöyle yerlerden bilgisayar falan. Evkur, evinizi yıkar. Kesin olarak verebileceğiniz maksimum bütçeyi söyleyin, montajı yapılmış şekilde satın aldıralım.

Arkadaslar karne hediyesı olarak alacagım bilgisayarımın özelliklerine karar veremedim. Zaten bu konularda fazla bir bilgim yok. Bu sebepten dolayı sistem önerilerinizi almak istiyorum ve hazır bilgisayar ornekleri olursa iyi olur, teşekkurler. :) Sistem fiyatları: 1500-2500 TL.

Bu bilgisayarlar nasıl acaba?

NOT: Arkadaslar bazılarınız Evkur'dan bilgisayar mı alınır dıyecek ama 15 ay taksit yaptıgı ıcın oradan alıyorum ve Vatan'a da yakın fıyatlıydı. :)
Bu sistemi Eksen Bilgisayardan sipariş verip sipariş notu kısmına montaj istiyorum yazarsan sana hazır kasa halinde gelmiş olacak. Sadece ekran kartını takmayıp kasanın yanında gönderirler. Bu şekilde yaparsan bu sistem 3000-3500 TL civarındaki hazır bilgisayara eşit olur, lütfen hazır almayın.

IMG-20160606-WA0000.jpg

Hazır almanızı kesinlikle önermem. Toplamada da zaten montajı onlar yapıyor, çekinmenize gerek yok. Ama illada hazır bir şey alacaksanız evkur, casper vs. bulaşmadan sinerjinin hazır sistemlerini tercih edebilirsiniz. Yine de kendiniz parçaları seçip toplatmak en güzeli. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı