1500-3000 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bloodgod

Centipat
Daha fazla  
Türkçe, uzun süre kullanılacak, red Switch veya abartı ses çıkarmayan, daktilo gibi olmayan ve tercihen kompakt görünümlü %75, %60 olabilir bir klavye almak istiyorum. Ne önerirsiniz? Eğer güçlü bir öneriyse daha büyük bir klavye de önerebilirsiniz ama öncelik daha küçük ve kompakt görünümlü klavyelerde. İkinci ve ek bir soru olarak da çoğunlukla hikayeli oyunlar oynuyorum ve gamepad kullanıyorum. Klavye yerine gamepad almak daha mı mantıklı? Şu an Logitech K400+ ve Xbox One S Gamepad'i kullanıyorum.

Türkçe, uzun süre kullanılacak, red Switch veya abartı ses çıkarmayan, daktilo gibi olmayan ve tercihen kompakt görünümlü %75, %60 olabilir bir klavye almak istiyorum. Ne önerirsiniz? Eğer güçlü bir öneriyse daha büyük bir klavye de önerebilirsiniz ama öncelik daha küçük ve kompakt görünümlü klavyelerde. İkinci ve ek bir soru olarak da çoğunlukla hikayeli oyunlar oynuyorum ve gamepad kullanıyorum. Klavye yerine gamepad almak daha mı mantıklı? Şu an Logitech K400+ ve Xbox One S Gamepad'i kullanıyorum.
Bu arada evet, tv klavyesi kullanıyorum sistemi toplarken klavye ve mouse almayıp donanımı daha güçlendirmiştim onlara vereceğim parayla.

Öneri için teşekkürler ama hem büyük hem de Türkçe olmaması biraz beni uzaklaştırdı yinede öneri olarak bulunduracağım.

Havit Gamenote KB885L Rgb, inceleyebilirsiniz. Benim çok hoşuma gidiyor.
Bu benimde hoşuma gitti markanın öbür ürünlerine de bakacağım.

Öneri için teşekkürler ama hem büyük hem de Türkçe olmaması biraz beni uzaklaştırdı yine de öneri olarak bulunduracağım.

Bu benim de hoşuma gitti markanın öbür ürünlerine de bakacağım.

Türkçe olarak geliyor fotoğraflarda İngilizce var. Boy olarak tam boy.

IMG_4134.jpeg

IMG_4136.jpeg

Geri
Yukarı