1500 Euro sistem toplama

Sen amd fanboy'luk yapmaya devam et. Hiçbir bilginiz olmadan yazıyorsunuz, Buyrun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kardeşim orda 5 fps fark etse ne olur açıklasana bi adam 2060S koymuş yaz bakayım 1660Ti vs 2060S gör farkı.

@Nealarus
Dostum birincisi ben AMD fanboyu değilim ve kullandığım ana bilgisayar 9700K. Ayrıca bir test üzerinden bu kanıya varamazsın. AMD'nin önde olduğu test videoları da var. Ayrıca 5 FPS fazla olsa bile ki genel anlamda değil fakat öyle kabul etsek bile 2060s ve 1660 Ti arasındaki fark, 6 çekirdek sayısı aradaki ekran kartını beslemekte ve diğer işlerde sağladığı kolaylıklar, ek soğutma masrafı olmaması gibi etkenler 3600 ile 9600K arasındaki rekabette 3600'ü öne geçiriyor. Ayrıca ben bugüne kadar onlarca sistem topladım test ettim, söylediğim ve önerdiğim bütün parçaları kendim tecrübe ettim. Senin gibi bir test videosu izleyip insanlara ahkam kesmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı