1500₺ Intel işlemci önerisi

Darkskynin

Hectopat
Daha fazla  
Intel işlemcilerin tek çekirdek performansı AMD işlemcilerden daha yüksek olduğu ve oyunlarda tek çekirdek performansının önemli olduğunu duydum. Yazılımla uğraşıyorum fakat render gibi işlerle hiç uğraşmadığımdan AMD işlemciler işime yaramaz ve bundan dolayı Intel işlemci almayı düşünüyorum. Bütçem 1500₺ dahili grafik birimi olmasın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 10400f yerine bunu önerdiğiniz için kızgın attım sizin de benim son mesajlarıma kızgın atmanız gerekli miydi? İnsanların fikirlerine saygı duymuyor musunuz?
Fikir yaz o zaman. Konuya mesaj yazma zahmeti bile duymadan kızgın emoji atıp geçiyorsunuz. Ben de aynısını size yaptım hiçbir yorum yazmadan. Nasıl hoş olmuyor değil mi başınıza gelince? Amacım da buydu, biraz empati.

Fikir yaz o zaman. Konuya mesaj yazma zahmeti bile duymadan kızgın emoji atıp geçiyorsunuz. Ben de aynısını size yaptım hiçbir yorum yazmadan. Nasıl hoş olmuyor değil mi başınıza gelince? Amacım da buydu, biraz empati.
Arkadaşların önerdiği şeyi neden tekrar yazıyım siz yazdıktan sonra birkaç arkadaş zaten önerdi, benim yazmama gerek kalmadı.

Anakartı aldınız mı? Almadıysanız şu şekilde alın:

O zaman bu ikiliyi kullanmanızı öneririm @Darkskynin.

Yeni konular

Geri
Yukarı