1500 TL Altı Stabil Telefon Önerisi

sadecelink

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Kısa süre içinde almam gerek. Kamera performansı, tipi vs. hiç önemli değil. Stabil, tepkisel ve hızlı olsun istiyorum. Xiaomi A2 Lite düşünüyorum ve önerilerinize açığım. 1500TL'nin üstüne 1TL dahi çıkamam o yüzden biraz arttır şunu al yorumunu yapmayınız. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi 5 Plus alınabilir.

Bu karşılaştırmaya bakıp kendiniz bu ikisinden birini tercih edebilirsiniz..

Xiaomi Redmi Note 5 (32 GB / 3 GB) - Xiaomi Mi A2 Lite (64 GB) Karşılaştırması - Epey

A2 Lite 64GB kapasiteli ve 4GB Ram'i ile artıda olsa da LPDDR3 belleği kullanıyor, Note 5 ise işlemci bakımından daha üstün ve Ram belleği 3GB olsa da LPDDR4 belleği kullanıyor artı olarak Note 5'in ön kamera çözünürlüğü daha iyi, Kararı siz vereceksiniz.. :)

Son düzenleme:
Xiaomi Redmi 5 Plus alınabilir.
Bu karşılaştırmaya bakıp kendiniz bu ikisinden birini tercih edebilirsiniz..

Xiaomi Redmi Note 5 (32 GB / 3 GB) - Xiaomi Mi A2 Lite (64 GB) Karşılaştırması - Epey

A2 Lite 64GB kapasiteli ve 4GB Ram'i ile artıda olsa da LPDDR3 belleği kullanıyor, Note 5 ise işlemci bakımından daha üstün ve Ram belleği 3GB olsa da LPDDR4 belleği kullanıyor artı olarak Note 5'in ön kamera çözünürlüğü daha iyi, Kararı siz vereceksiniz.. :)

Merhaba ben de Xiaomi Redmi Note 5 almak istiyorum fakat internette bazı sitelerdeki modellerde ''Aİ'' yazıyor. ''Aİ'' olmasının farkı nedir ? kafamı ai yazısı kurcalıyor. İnternetten baktıgımda Xiaomi Redmi Note5 yazıyor Aİ yazanı pek görmedim. Biraz bilgilendirir misiniz ?

Merhaba ben de Xiaomi Redmi Note 5 almak istiyorum fakat internette bazı sitelerdeki modellerde ''Aİ'' yazıyor. ''Aİ'' olmasının farkı nedir ? kafamı ai yazısı kurcalıyor. İnternetten baktıgımda Xiaomi Redmi Note5 yazıyor Aİ yazanı pek görmedim. Biraz bilgilendirir misiniz ?
Trendyol'dan alabilirsiniz bir de ''Aİ'' yazısı nerede yazıyor belirtirseniz yardımcı olabilirim tam olarak anlayamadım ama İthalatçı Garantili anlamına gelebilir diye düşünüyorum..

Xiaomi Redmi Note 5 32GB Gold Cep Telefonu (İthalatçı Firma Garantili) Xiaomi | Trendyol

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı