1500 TL AMD A10 7890K Sistem Toplama

Shimmy

Hectopat
Daha fazla  
Bu bütçe dolaylarında sistem toplayacağım resimdeki parçalar nasıl? Uyumluluk sorunu var mıdır geliştirmek için neler yapılabilir? Farklı önerilerinizi bekliyorum.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçtiğiniz SSD performans sorunları olan, çoğu kişinin memnun kalmadığı bir ürün. Kingston marka almak istiyorsanız HyperX veya Fury modellerine bakın. Samsung 850 Evo serisi tavsiye ediyorum. Ama genel olarak düşüncem şu, düşük bütçeye SSD alınmamalı. SSD daha sonra alınabilir, veya HDD olmadan bir süre idare edilebilir. Sistemi daha iyi şekilde toplamak için böyle kısmalar yapılabilir.

Seçtiğiniz SSD performans sorunları olan, çoğu kişinin memnun kalmadığı bir ürün. Kingston marka almak istiyorsanız HyperX veya Fury modellerine bakın. Samsung 850 Evo serisi tavsiye ediyorum. Ama genel olarak düşüncem şu, düşük bütçeye SSD alınmamalı. SSD daha sonra alınabilir, veya HDD olmadan bir süre idare edilebilir. Sistemi daha iyi şekilde toplamak için böyle kısmalar yapılabilir.
750 Evo ile 850 Evo arasında 56 lira fiyat farkı var. 750 yerine neden 850 tercih ediliyor? 750 sorunlar mı oluyor?

850 daha yeni, daha stabil. Nesil farkı var. Alınabiliyorsa 850 alınsın. Yoksa 750 de alınabilir, sıkıntı yok. 750 Evo'da yaşanan problemler, her elektronik alette görülebilecek şeylerdir. Ekstra kronik bir rahatsızlığı yok ürünün.

Kardeşim bu senin paylaştığın sistemi unut sıfırdan ddr3 sistem kurmak garip geliyor bana ama bütçe olayı insanı zorluyor :) sana daha güzel oyunları rahatlıkla oynayıp hızlı bir şekilde dolaşacağın sistem tavsiyesi vermek istiyorum koyduğun bütçeden sadece 116 tl fazla 116 tl daha bulup yeni nesil ddr4 bir sistem toplatacam sana :)

Anakart: MSI H110M PRO-VD Intel H110 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Fiyatı

Ekran kartı: MSI Nvidia GeForce GTX 750Ti OC 2GB 128Bit GDDR5 (DX11.2) Fiyatı

Ram: Kingston HyperX Fury 8GB 2133MHz DDR4 Ram HX421C14FB2/8 Fiyatı

İşlemci: Intel Skylake Core i3 6100 3.7GHz 3Mb Cache LGA1151 İşlemci Fiyatı

Harddisk: Toshiba 1TB 7200RPM Sata 3.0 32Mb 3,5" Sabit Disk Fiyatı

Kasa: AeroCool Cruisestar Advance Mid Tower Pencereli 3 Adet Fan Takılı USB 3.0 Kasa

Power: Aerocool VX Serisi 400W 27A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı Fiyatı

Kardeş bu sistemi topla pişman olmassın ileride paran olursa 120 gb ssd almanı tavsiye ederim ama yukarıda paylaştığın amd sistemi 5 e katlar çöpe atar bu verdiğim sistem iyi forumlar :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı