1500 Tl Android Telefon Önerisi

KORayKUSUZ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler.
Önümüzdeki hafta içi kardeşime telefon alınacak.
Önerilerinizi bekliyorum.
Edit : Başlıkta Android sistem yazdım ama İos telefonlarda olabilir.

Son düzenleme:
1- Samsung Galaxy Note 3 Neo
2- Samsung Galaxy S4
3- LG G2 32 GB
4- Nexus 5
5- Sony Xperia Z

Kardeşinizin yaşı küçük ise Zenfone 4-5 idealdir. Fazlasına gerek yok küçük çocuğa pahalı telefon verilmez, hem ailem bana pahalı şeyler alıyor diyerek arkadaşlarına hava atar, hem de küçük çocuktur, top oynarken düşürür kırar vs.

1500e değil de 1600e z2 alırsın en kralından. 100 lira bulabilirsen yönel derim. He diyorsan ki 100 liram yok, en kral telefon z1 compact olacaktır. Samsunga asla bulaşma note serisi dışında derim. Htc zaten uçuk. Z1 de düşünebilirsin ama z2 1600e alınabilirken z1i neden alasın 1500lere. G2 de bulabilirsin 1200lere 32 gb. 300 liraya da istersen en alasından hızlı bir micro sd alırsın. Ama z2 yi bence es geçme. Aynı özelliklerde z3 2300 tl şuan. Ben olsam 100 lira bulurdum. Kolay gele.

1500e değil de 1600e z2 alırsın en kralından. 100 lira bulabilirsen yönel derim. He diyorsan ki 100 liram yok, en kral telefon z1 compact olacaktır. Samsunga asla bulaşma note serisi dışında derim. Htc zaten uçuk. Z1 de düşünebilirsin ama z2 1600e alınabilirken z1i neden alasın 1500lere. G2 de bulabilirsin 1200lere 32 gb. 300 liraya da istersen en alasından hızlı bir micro sd alırsın. Ama z2 yi bence es geçme. Aynı özelliklerde z3 2300 tl şuan. Ben olsam 100 lira bulurdum. Kolay gele.
Not: g3 alma pişman olma.

Not: g3 alma pişman olma.
Hah benden de o kadar. LG'yi savunmayan biri daha buldum helal olsun. İnsanlar LG'nin ne olduğunu anlayacaklar. LG Electronics değil, LG Phones.

Note 3 Neo S4 ve Nexus 5 tercihimdir. Hepsinin iyi yanları var ama siz Nexus 5 en iyisi çok rom bulursun ona Note 3 Neo için pek yok S4 içinde bayağı var ama. Nexus 5 candır gerisi heycandır . (Note 3 Neo kullanıcısıyım pek rom yok tavsiye etmem ama işinizi fazlasıyla görür benim görüyor )

Note 3 Neo S4 ve Nexus 5 tercihimdir. Hepsinin iyi yanları var ama siz Nexus 5 en iyisi çok rom bulursun ona Note 3 Neo için pek yok S4 içinde bayağı var ama. Nexus 5 candır gerisi heycandır . (Note 3 Neo kullanıcısıyım pek rom yok tavsiye etmem ama işinizi fazlasıyla görür benim görüyor )
Roma ne ihtiyacımız olacak ? Bilmiyorum şu rom olayını nedir. Ne neyse öyle kullanmayı seviyorum.

1400 tl ye lg gflex var. G2den dahi iyidir. Çünkü hd ekranı snapdragon800le birleşince çok iyi performans veriyor ve şarjı uzun süre gidiyor. Ekran da 6 inç ve parantez ekranlardan. Bence gayet hoş. Ben bile z3 ya da note 4 düşünürken aklım kaydı şuan g flexe. İlk geldiğinde 2500 tl di. Alamadımdı. Şimdi düşünebilirim.

1400 tl ye lg gflex var. G2den dahi iyidir. Çünkü hd ekranı snapdragon800le birleşince çok iyi performans veriyor ve şarjı uzun süre gidiyor. Ekran da 6 inç ve parantez ekranlardan. Bence gayet hoş. Ben bile z3 ya da note 4 düşünürken aklım kaydı şuan g flexe. İlk geldiğinde 2500 tl di. Alamadımdı. Şimdi düşünebilirim.
LG'nin, ''Biz kavisli ekran yapabiliyoruz'' dediği cihazlardan biri. Samsung'ta yapmıştı kavisli Galaxy Round'u, tutmamıştı. Cebinde saçma sapan duracak ve masada düz durmayacak. iPhone 6 al, parantez yap ''Ayfon Fıleks'' diye kullanırsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı