1500 TL Gaming kulaklık önerisi

Demeanour

Hectopat
1500TL civarı Gaming kulaklık arıyorum. 200-300 civarı daha yükseltebilirim bütçeyi ama 1500 civarı olursa çok daha iyi olur. Aklımda Havit H2002p var. Genel anlamda iyi yorumlar ve birçok kişinin önerdiğini gördüm. Onun dışında her ne kadar için el vermese de Rampage Fury X'de alınabilir gibi duruyor çünkü onun hakkında da üstüne marka basılan bir kulaklık olmadığını, fiyatına göre ses ve mikrofon kalitesinin çok iyi olduğunu söylüyorlar ve bayağı da öneriyorlar ancak Rampage olduğu için çok alasım gelmiyor. Bir de HS65 var ama onu çok önereni görmedim. Sizin önerileriniz nelerdir? Ve bu kulaklıklar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
CH-321'den ses olarak memnunum ama CH-321 şu anda satılmıyor CH-331 satılıyor. Önerilen diğer modellere kıyasla nasıldır bilemiyorum.

Tamamen sizin gibi düşünüyorum bu gidişle H2002p alacağım gibi, kararınız netleştiğinde bana da söyler misiniz?

Tamamen sizin gibi düşünüyorum bu gidişle H2002p alacağım gibi, kararınız netleştiğinde bana da söyler misiniz?
Hocam, almışken iyisini alayım dedim Corsair HS65 aldım. Eğer sizde almayı düşünüyorsanız şuan indirimde, geldiğinde ilk görüşümü söyleyebilirim.

Hocam, almışken iyisini alayım dedim Corsair HS65 aldım. Eğer sizde almayı düşünüyorsanız şu an indirimde, geldiğinde ilk görüşümü söyleyebilirim.

Evet şimdi araştırırken gördüm onu. İtopya'dan aldınız değil mi? 1700TL'ye kadar düşmüş, önerinize göre ben de alabilirim.

Evet şimdi araştırırken gördüm onu. İtopya'dan aldınız değil mi? 1700TL'ye kadar düşmüş, önerinize göre ben de alabilirim.
Evet, İtopya’dan aldım. O zaman geldiğinde görüşlerimi aktarırım. İndirimin ne zaman bittiğine dikkat edin hocam aman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…