1500 TL Gaming Monitör Tavsiyesi

Selamlar, 1500 TL civarınca oyuncu monitörü arıyorum.
27Inc ve kavisli olması önemli.

Viewsonic vx2458cmhd kullanıyorum 24inç 144hz 1ms ve VA panel (kavisli). 27 inçlik modellerine bakabilirsin gönül rahatlığıyla, ben çok memnunum. 144hz 1ms ve mutlaka VA panel olsun, gaming dediğin için bunlar önemli.
Arkadaşın attığı linkteki ürün 5ms tepki süresi var, rekabetçi oyunlar oynuyosan alma pubg ve csgo gibi. Ayrıca o ürün teşhir ürünü ve 1 ölü pikseli var.

Viewsonic vx2458cmhd kullanıyorum 24inç 144hz 1ms ve VA panel (kavisli). 27 inçlik modellerine bakabilirsin gönül rahatlığıyla, ben çok memnunum. 144hz 1ms ve mutlaka VA panel olsun, gaming dediğin için bunlar önemli.
Arkadaşın attığı linkteki ürün 5ms tepki süresi var, rekabetçi oyunlar oynuyosan alma pubg ve csgo gibi. Ayrıca o ürün teşhir ürünü ve 1 ölü pikseli var.
yanıtınız için teşekkür ederim hocam, Aoc markasını tavsiye eder misiniz, sorun çıkarır mı

yanıtınız için teşekkür ederim hocam, Aoc markasını tavsiye eder misiniz, sorun çıkarır mı

Viewsonicten nispeten daha iyi bir marka olduğunu düşünüyorum ama hiç kullanmadım.
Bu arada kavisli monitör görsel şıklığının yanında "bence" başka bir yararı yok. Teknobiyotikte sanırım hala satışta olan lenovo marka 24inç 144hz 1ms monitörün fiyatı 850 lira civarıydı. Yalnız panel TN, kötü bir panel de değil. Hemen hemen bütçenin yarısına monitör almış olursun, ihtiyacım olsa o paraya kaçırmazdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı