1500 TL İşlemci ve Monitör hariç sistem tavsiyesi

tailor34

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Babam için bir bilgisayar toplayacam. Kendisi World of Tanks oynuyor genelde. Bu oyunda akıcı ve grafikleri iyi olsun istiyorum. Ben de i3-7100 işlemci ve monitör de var. Ben bunları topladım sizin de tavsiyeleriniz önemli benim için. Maksimum 1500 TL-1600 TL arası bütçem var ve parçalar hepsiburada.com dan olmak şartıyla önerilerinizi veya yorumlarınızı bekliyorum.
383725

Öncelikle teşekkür ederim yorumun için. Fakat RX 570 e bütçe yok maalesef +500 TL daha fazla çünkü.
Hocam 500 TL daha fazla ama performans olarak EN AZ X2 alacaksınız.
Bende de GT 1030 var. LoL oynuyorum bir tek ve bana yetiyor ama ağır oyunlarda cidden çok donuyor. Çok yetersiz bir kart. Bu arada HDD almayın. Ne olursa olsun almayın. Az önce sinirden bilgisayarı parçalayacaktım. Artık çağ dışı aletler. LoL seçim ekranında bile oyun donuyor ama oyun içinde FPS 200 250 civarı.
Sapphire Nitro+ Amd Radeon RX 580 8G OC 256 Bit GDDR5 - Sapphire Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 680596953 mesela böyle bir şey alabilirsiniz. Darboğaz olur ama bu birşey değiştirmez. Alabileceğinizin en yüksek FPS'i alırsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı