1500 TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
1500

190E

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Günlerdir baktığım ürünler oldu. SteelSeries Arctis 7 fiyat bandına çıkamıyorum maalesef. Maksimum verebileceğim 1500-1600. kesinlikle kablosuz olmasını istiyorum. 7.1 olursa çok sevinirim. Bir de en son bu kulaklığa baktım aynı kulaklık HB ve Amazon'da farklı satıcılarda 1600-1700 liradan başlıyor. Fiyatı çok uygun geldi o yüzden. İyi midir Cloud Stinger Wireless? Değilse bu bütçede kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Barracuda X olabilir. İtopya'da 1.000 TL fiyatı var. Stinger kablolu modelinde konfor sorunu vardı kablosuz da var mı bilmiyorum ama birebir aynı gözüküyor.

Barracuda X olabilir. İtopya'da 1.000 TL fiyatı var. Stinger kablolu modelinde konfor sorunu vardı kablosuz da var mı bilmiyorum ama birebir aynı gözüküyor.
THX Spatial Audio uygulamasını satın almak gerekiyor 7.1 kullanmak ve kulaklığı tam performans kullanabilmek için. 20 dolar fiyatı var. Yine 1270 liraya falan denk geliyor kulaklıkla birlikte. Olabilir aslında.

THX Spatial Audio uygulamasını satın almak gerekiyor 7.1 kullanmak ve kulaklığı tam performans kullanabilmek için. 20 dolar fiyatı var. Yine 1270 liraya falan denk geliyor kulaklıkla birlikte. Olabilir aslında.
Kulaklığı tanıtınca 10 dolar oluyor. Standart fiyatı 20 dolar fakat ses kartsız razer kulaklıklar için indirim mevcut 10 dolar gibi fiyata alınıyor. Deneme sürümü var denersiniz beğenirseniz satın alırsınız çoğu memnun kaldı.

İade almazlar mı? Dediğiniz gibi değişim yapmak riskli sanki, yine aynı sorunun olmayacağının garantisi yok sonuçta.
Çoğu firma almıyor. Benim bildiklerim QP Bilişim ve Amazon. İtopya ve Sinerji almıyor. Diğer satıcılara da sormanız lazım nereden almak istiyorsanız. Ben beğenmezseniz dedim her kulaklığın ses karakteri farklı hoşunuza gitmeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı