1500 TL laptop önerisi

Bütçe
1500

BoraAlaBora

Hectopat
Merhaba 1500 TL üzerini çok aşmayacak. İnternet üzerinde dolaşmak, arada bir Starcraft 2 oynamak için bir laptop önerir misiniz?
2. el sıfır fark etmez. Mümkünse boyutu küçük olsun şimdiden teşekkürler.

Bir de elimde XPG SX8100 var laptop alırsam bu SSD takılır mı?

Merhaba 1500 TL üzerini çok aşmayacak. İnternet üzerinde dolaşmak, arada bir Starcraft 2 oynamak için bir laptop önerir misiniz?

Bu fiyatta lapotop yok maalesef bende çok laptop aramıştım 3500TL ye bile bulşamamıştım.

Gönül ister ki 1500 TL'ye Monster falan alabilsek.

Bu fiyatta lapotop yok maalesef bende çok laptop aramıştım 3500TL'ye bile bulşamamıştım.

Gönül ister ki 1500 TL'ye Monster falan alabilsek.

Önerin için teşekkür ederim. Peki ortalama bir laptop almak istesem ne kadar para ayırmam gerekiyor.

Şöyle bir şey buldum. Günlük hayatta işinizi rahat görür. Bir tek SSD takılması lazım.

Önerin için teşekkür ederim. Peki ortalama bir laptop almak istesem ne kadar para ayırmam gerekiyor.

Ortalama bir laptop 5-6 bin arası bence senin en mantıklı seçimin 2. ele yönelmen olacaktır. Bütçene göre güzel bir laptop tutturma şansın yüksek.

Son düzenleme:
Daha bu sabah komşumun oğluna verdim derslere girsin diye daha önce 1600 TL'ye forum dışı verdim genç arkadaş sıfır aldığı için geri verdi bana bu sabah verdim keşke daha önce yazsaydın.
1600 TL'ye sattım için herkes bana enayi diyor tamamda ben 1450 civarı almıştım 1500 TL laptop alsanda 2 gün sonra elinde kalır hiç tavsiye etmem yukarıda konumdaki laptop bile günümüz şartlarına uymuyor 2 ay önce 14 bin TL'ye aldığın laptop bile bir masaüstü performansı vermiyor dolar bizi bitirdi.

Hocam 2. elde i3 2310M ve üstü işlemci
4 GB ve üstü RAM.
Paylaşımlı veya paylaşımsız ekran kartı olan bir laptop bulabilirsiniz 1500 TL ve altına. Bende i3 2310M 4 GB RAM ve Windows 7 Ultimate var Zula'da otomatik ayarda 60 üstü FPS alıyorum. Tüm sürücülerim güncel tabii ki de.

Geri
Yukarı