1500 TL modem ve sinyal arttırıcı önerisi

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Toplam 1500 TL civarına modem ve sinyal arttırıcı alacağım. Şu anki modem Türk Telekom TP-Link modemi. Mutfaktan neredeyse hiç internet çekmiyor. Modem kalitesine mi bağlıdır acaba bilemiyorum. Modem değiştirme sebebim DSL ve internet arızası vermesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi TT verdiğinden bence modemi BRIDGE mode'unda çalıştırın, başka bir işlevi olmasın, 1 adet Keenetic Router alın derim.

Eviniz büyükse 1 adet keenetic buddy gibi bir cihaz alın kör noktaya göre direkt olarak prize takarsınız.

Router üzerinden MESH sistemi kolaylıkla kurarsınız ve tek SSID ile keyfinize bakarsınız.

Modemi TT verdiğinden bence modemi BRIDGE mode'unda çalıştırın, başka bir işlevi olmasın, 1 adet Keenetic Router alın derim.

Eviniz büyükse 1 adet keenetic buddy gibi bir cihaz alın kör noktaya göre direkt olarak prize takarsınız.

Router üzerinden MESH sistemi kolaylıkla kurarsınız ve tek SSID ile keyfinize bakarsınız.
Dediğinizi tam olarak anlamadım ama şu an ki modemi kullanamayız. DSL ve internet sürekli olarak gidiyor. Modem yüzünden böyle oluyor.

Dediğinizi tam olarak anlamadım ama şu an ki modemi kullanamayız. DSL ve internet sürekli olarak gidiyor. Modem yüzünden böyle oluyor.

Hocam o zaman şöyle yapacaksınız, Keenetic DSL ürünlerinden birini alın.

Hocam o zaman şöyle yapacaksınız, Keenetic DSL ürünlerinden birini alın.

Sinyal arttırıcı öneriniz var mı?

Geri
Yukarı