1500 TL ofis-oyuncu koltuğu önerisi

claviculaexx

Decapat
Daha fazla  
185 boy, 110 kiloyum. İşim tamamen bilgisayar başında olduğu için rahat ve ergonomik bir koltuk arıyorum. Hem ofis hem oyuncu koltuğu olarak önerilerinizi bekliyorum. Modeli kullanan memnun olan arkadaşlar olursa limiti biraz daha arttırabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam önereceğin başka model varsa 2bin ve üstüne çıkabilirim uzun süre götürecekse

Vallahi ilk aklımda o vardı.

Hocam nasıl bir şey arıyorsunuz? 2.500 lira civarına alacağınız kaliteli bir oyuncu koltuğu sizi bir ömür götürebilir. Ben hawk adlı markayı öneririm. Koltukları kumaş, V1 ile V6 arasında 6 farklı modeli bulunuyor hepsinin tek farkı renkleridir. Rengini kendiniz seçiniz. Eğer deri istiyorsanız; ki deri tavisye etmem, terletiyor ve kumaş kadar rahat değil. xDrive 15'li modeline bakabilirsiniz.

Hocam nasıl bir şey arıyorsunuz? 2.500 lira civarına alacağınız kaliteli bir oyuncu koltuğu sizi bir ömür götürebilir. Ben hawk adlı markayı öneririm. Koltukları kumaş, V1 ile V6 arasında 6 farklı modeli bulunuyor hepsinin tek farkı renkleridir. Rengini kendiniz seçiniz. Eğer deri istiyorsanız; ki deri tavisye etmem, terletiyor ve kumaş kadar rahat değil. xDrive 15'li modeline bakabilirsiniz.
hocam amazonda v5'i 2599a düşmüş aslında alınır mı ?

Geri
Yukarı