1500 TL oyun bilgisayarı toplama

Rica etsem örnek olarak toplar mısın?

Bir sistem toplar mısın o zaman?
i5 2320 - 200TL
H61 Anakart-220TL
8GB DDR3 - 160TL
GTX 1050 750TL
400W PSU 100TL
500GB HDD -75TL
HP Boş KASA-20TL

1525TL

Şunu belirtmek istiyorum, daha ucuzları pekala bulunabilir. Kasa göstermelik farklı boş kasaları bulabilirsiniz her yerde. Görünüş olarak pek bir albenisi olmayan bir kasa olur fakat sistem güzel oldu. 2. elde pazarlık yaparsanız altına bile alırsınız dediğim fiyatın biraz şans işi olsada ürünleri kontrol ederek alın. Bu fiyatlara bulamazsanız şehrinizde ekran kartını R7 360 yaparsın yine paşa paşa kullanmaya devam edersin. Chrome'ye giremezsin diyen arkadaşa yorum yok.

Hocam 1000 TL daha ekleyip EBA canavarı alabilir 😅.

Komiksin adamım :D

i5 2320 - 200TL
H61 Anakart-220TL
8GB DDR3 - 160TL
GTX 1050 750TL
400W PSU 100TL
500GB HDD -75TL
HP Boş KASA-20TL

1525TL

Şunu belirtmek istiyorum, daha ucuzları pekala bulunabilir. Kasa göstermelik farklı boş kasaları bulabilirsiniz her yerde. Görünüş olarak pek bir albenisi olmayan bir kasa olur fakat sistem güzel oldu. 2. elde pazarlık yaparsanız altına bile alırsınız dediğim fiyatın biraz şans işi olsa da ürünleri kontrol ederek alın. Bu fiyatlara bulamazsanız şehrinizde ekran kartını R7 360 yaparsın yine paşa paşa kullanmaya devam edersin. Chrome'ye giremezsin diyen arkadaşa yorum yok.

Sana ayrı bir teşekkür ediyorum.

Toplanır hocam. O kadar değil.
İkinci el RX 560 fiyatlarından haberiniz var mı? Tavsiye üzerine toplayamaz zaten. Bütçeyi biraz daha arttırıp Sahibinden ve letgo gibi yerlerden ürün kovalaması daha mantıklı olur. İkinci elde uygun fiyatlı ürünler çıkabilir ama sabırlı ve biraz da şanslı olmak lazım.

Sıfır olarak şöyle bir şey toplanır lakin pek akıl kârı olmaz:
Amd A8 9600 3,1 Ghz (3,4 Ghz Max.) Socket Am4 Ad9600agabmpk | Trendyol
Bütçenizi 100-200₺ arttırabilirseniz işlemci ve RAM belleği şu ikisi ile değişin:
AMD Athlon 3000G Çift Çekirdek 3.5 GHz Kutusuz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Konuma beklerim. Aynı parçaları 1500TL civarında alırsın.

İkinci el RX 560 fiyatlarından haberiniz var mı? Tavsiye üzerine toplayamaz zaten. Bütçeyi biraz daha arttırıp Sahibinden ve letgo gibi yerlerden ürün kovalaması daha mantıklı olur. İkinci elde uygun fiyatlı ürünler çıkabilir ama sabırlı ve biraz da şanslı olmak lazım.
İki üst mesaja git 1525TL’ye GTX1050’li sistem topladım.

Geri
Yukarı