1500 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
1500

DeLiYuReK01

Hectopat
Merhabalar, artan bel ağrılarımdan dolayı oyuncu koltuğu almak istiyorum biraz araştırma yaptım ve 3 koltuk arasında kaldım, bundan dolayı sizlerin fikrini almak istedim. Boyum 1.75 kilo 80 bütçe 1500 TL civarı.

Hawk fab V3 oturma yeri ince olduğu için rahat olmayacağından dolayı korkuyorum.

Seduna heaven fab tasarım ve renk olarak çok hoşuma gitti ama hakkında pek bir yorum bulamadım, iyiyse ilk almak istediğim koltuktur.

xDrive oyuncu koltuğunu çok fazla öven var, fakat deri olduğu için 3-4 saat sonunda çok terleteceğini düşündüğüm için çekiniyorum.

Seduna mobilyaya pek güvenemiyorum.Sizin için en uygunu Hawk olur gibime geliyor.Şu anda xDrive 15'li'de oturuyorum gayet rahat fakat dediğiniz gibi uzun oyunlarda terletebiliyor.

Hawk bana çok ince geliyor, kullanma fırsatım olmadı ama kullananlar da bundan şikayetçi değil. İki koltuğu da kullanmadığım için sizin kararınızı etkilemek istemiyorum.
hawk fab v4 koltuğunda otururken yazıyorum bunu. evet ince ancak rahatsızlık falan yok gayet salondaki koltukta oturur gibi rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı