1500 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

DryAnger

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. G633 Gaming Headset'im bir süre önce bozuldu. Ben de yeni gaming headset bakmak istedim. Hem müzik dinlemek hem de kaliteli bir 7.1 kulaklık düşünüyorum. Ancak asıl sorun mikrofon ve fiyat. Mikrofona da ihtiyacım var ancak siz headset mikrofon mu harici kaliteli bir mikrofon mu önerirsiniz? Limitim 1500 TL kadar ancak o kadar vermek istemiyorum. Daha düşük fiyatlı ürünler işimi görürse onlar da olur.

Eğer yayıncı değilseniz kulaklıklı mikrofon sizin için yeterli olacaktır. Bu kulaklığı daha önce kullanmadım ama SteelSeries mouse kullanıyorum ve çok memnunum. Hiç öneri yapmamaktan iyidir diye bunu önerebilirim. Çoğu videosunu izledim gerçekten iyi kullanıcı yorumları var. İleri de bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum.
.

Eğer yayıncı değilseniz kulaklıklı mikrofon sizin için yeterli olacaktır. Bu kulaklığı daha önce kullanmadım ama SteelSeries mouse kullanıyorum ve çok memnunum. Hiç öneri yapmamaktan iyidir diye bunu önerebilirim. Çoğu videosunu izledim gerçekten iyi kullanıcı yorumları var. İleri de bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum.
.
Steelseries'i düşündüm ancak Arctis Pro daha mantıklı geldi bir de Sennheiser ve Logitech'in modelleri aklımı karıştırıyor o yüzden kararsız kaldım.

SteelSeries'i düşündüm ancak Arctis Pro daha mantıklı geldi bir de Sennheiser ve Logitech'in modelleri aklımı karıştırıyor o yüzden kararsız kaldım.

Tabiki Arctis Pro daha mantıklıdır. Ben biraz daha orta-üst seviye bir şey önermiştim. Sizin söylediğiniz üst seviye bir kulaklık. Sennheiser markasını ilk defa duyuyorum bence bilindik ve kaliteli markalar varken aklınızı karıştırmasın. Logitech'te iyi bir markadır ama bir SteelSeries olmadığını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı