1500 TL pamuklu kaban/mont önerisi

Makaleler
21
Bütçe en fazla 1700 liraya kadar esneyebilir iyisinden pamuk içeren düzgün mont önerisi alabilir miyim? Hep poşetten yapılma montlar görüyorum aşırı abartılı fiyatlar biçiyorlar bu poşetlere. Sadece dışı naylon olabilir içi pamuk olsun. Gerçekten polyester denen şeyin adından tiksindim bu neymiş arkadaş pamuk stoku mu bitti dünyada?

Hep poşetten yapılma montlar görüyorum aşırı abartılı fiyatlar biçiyorlar bu poşetlere.
Öyle, millet de bayıla bayıla alıyor değeri beş lira etmeyen bu poşetleri.

Yukarıda attığım linkler de çok karşılamıyor beklentilerinizi ama pahalı poşet satıcılarının alınabilir ürünleri bunlar. LCW'ye bakabilirsiniz orada daha uyguna oluyor genellikle.
Bu da trençkot. LCW olur derseniz ben de bakabilirim biraz.

Bütçe en fazla 1700 liraya kadar esneyebilir iyisinden pamuk içeren düzgün mont önerisi alabilir miyim? Hep poşetten yapılma montlar görüyorum aşırı abartılı fiyatlar biçiyorlar bu poşetlere. Sadece dışı naylon olabilir içi pamuk olsun. Gerçekten polyester denen şeyin adından tiksindim bu neymiş arkadaş pamuk stoku mu bitti dünyada?
Merhaba hocam gönlünüze göre bir mont bulabildiniz mi

Bende mont alacağım konu açmıştım şöyle bir öneri geldi değerlendirmek isterseniz Decathlondan

Bende mont alacağım konu açmıştım şöyle bir öneri geldi değerlendirmek isterseniz Decathlon'dan.

Ürün Bileşimi​

100% Polietilen Tereftalat Ana kumaş 100% Polietilen Tereftalat Üst kısım - Ana kumaş 100% Polietilen Tereftalat Astar 100% Polietilen Tereftalat Kaplama 100% Poliüretan

Hocam bu malzemelerin yalıtımı nasıl? Pek anlamıyorum bunlardan.

Ürün Bileşimi​

100% Polietilen Tereftalat Ana kumaş 100% Polietilen Tereftalat Üst kısım - Ana kumaş 100% Polietilen Tereftalat Astar 100% Polietilen Tereftalat Kaplama 100% Poliüretan

Hocam bu malzemelerin yalıtımı nasıl? Pek anlamıyorum bunlardan.
Maalesef hocam bende anlamıyorum belki anlayan birisi yorumlayabilir. Kullanan arkadaşa birkaç soru sordum açtığım konuya bakabilirsin
1500-2000 TL mont önerisi

Geri
Yukarı