1500 TL PUBG oynatacak sistem toplama

Bütçe
1500-2000
Evet arkadaşlar 1500 TL'ye belki bu devirde zor olabilir sistem toplamak bir de PUBG diyorum, parayı kısıtlı tutuyorum ama elimdeki kasayı 500 TL civarı satarım eğer bu 1500 TL'ye sistem toplayamazsın derseniz en fazla 2K'ya çıkartabilirim. (Recep abi 2012 yılında bir sistemi konu almış ve 850 civarı bir şeydi, baktım ama yılını görmemiştim aha dedim ne bu böyle bedava dedim ama sonra bir baktım 2012 yılında yazmış) :D

Evet arkadaşlar 1500 TL'ye belki bu devirde zor olabilir sistem toplamak bir de PUBG diyorum, parayı kısıtlı tutuyorum ama elimdeki kasayı 500 TL civarı satarım eğer bu 1500 TL'ye sistem toplayamazsın derseniz en fazla 2K'ya çıkartabilirim. (Recep abi 2012 yılında bir sistemi konu almış ve 850 civarı bir şeydi, baktım ama yılını görmemiştim aha dedim ne bu böyle bedava dedim ama sonra bir baktım 2012 yılında yazmış) :D
PUBG değil de mobil veya lite oynarsın iyi şekilde bu parayla.

Bu dönemde bu fiyata o oyunu oynamak için kesinlikle ikinci el piyasasından toplaman lazım anca kurtarır hatta belki kurtarmaz. Ben 2 yıl önce 2,500'e sistem aldım o bile şu an zar zor taşıyor pubg'yi. Sana önerim ikinci el piyasasında fiyat performans oranı yüksek ürünler tercih etmen. ikinci el gtx 750ti lı bir sistem toplayabilirsin. Yalnız çok araştırma yapman lazım. 👍

2. El toplayabilirsiniz belki. Donanım arşivin vs. eski sistemleri oluyordu o parçaların 2. Elini bulup toplayabilirsiniz. Birde kasasız oluyordu pc adını unuttum yani parçalar masanın üstünde oluyordu kısa devre ile çalıştırılıyor. 100-200 lira kasadan kar edersin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı