1500 TL Sistem Tavsiyesi

ArtemSSB

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim sistem tavsiyesi için konuyu açtım vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Kasam ve monitörüm var alacağım toplamda 4 parça şöyle bir sistem var aklımda sizce iyimi? ne kadar idare edebilirim bu sistemle.

Özellikle battlefield 4 Mp oynamak istiyorum her şey ultrada sorunsuz oynayabilirmiyim?

www.vatanbilgisayar.com: R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

www.vatanbilgisayar.com: Amd Fx X6 6300 Soket Am3+ 3,5Ghz 14Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar

www.vatanbilgisayar.com: Gskill 8Gb (2X4Gb) Ripjawsx Ddr3 1600Mhz Cl9 1.5V Dual Kit Ram - Vatan Bilgisayar

www.vatanbilgisayar.com: Msi 970A-G43 Amd 970+Sb950 Am3+ Ddr3 2133Mhz(O.C.) Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Bu arada başka tavsiyeleriniz olursa bütçeyi 1600-1700'e çıkarabilirim

Herkese iyi forumlar.

Son düzenleme:
Asus H97
İ3 4160
R9 280X
Bu daha iyi olur.

Bu da BF4 testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumun için teşekkürler önerdiğin sistem pek bana göre değil yani;

Ana karta baktım 400-500 lira tutuyor ana kart seçimimi Msi 970 A dan yana kullanacağım

İşlemci olarak intel taraftarı değilim amd kullanmak istiyorum bunlar dışında öneriniz var mı?

Anakart olarak H81M Plus kullanabilirsiniz. Neden işlemci olarak intel taraftarı değilsiniz? Modern az ısınan 22nm işlemci kullandığı için mi? Amd gibi az transistör/fazla çekirdek kullanmadığı için mi?

Amd almak istememdeki sebep fanboyluk felan değil bana böyle sistem almamı önerdiler sadece bende konu açarak sizlere sormak istedim şuana kadar hiç intel islemci kullanmadim amd kullandigim icin tercihi ondan yana kullabiyorum sadece

i3 4160, Multiplayer oyunlarda FX 8320 performansı veren bir işlemci. Neden Intel diye soracak olursanız, cevabı çok basit; daha performanslı.

izledigim karsilastirma videolarinda cogunlukla amd onde gorunuyo yorumlar icin sagolun amd"ye devam etmem en dogrusu

Yanlış da olsa karar sizin, saygı duyarım. Güle güle kullanırsınız umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…